وب سایت شرکت بایاتک آلومینیوم شرق توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی شده است.

Bayatechaluminium Web Design

https://www.bayatechaluminium.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی سایت شرکت بایاتک آلومینیوم شرق توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1400 انجام پذیرفته است و یکی از بهترین نمونه کارهای شرکتی داده پردازی فراتک به شمار می آید.در طراحی سایت شرکت بایاتک آلومینیوم شرق سعی گردیده است تمامی خواسته های مدیران شرکت بایاتک آلومینیوم شرق در عین زیبایی به طور کامل طراحی و پیاده سازی شود.

درباره شرکت بایاتک آلومینیوم شرق

 شرکت بایا آلومینیوم شرق با برند بایاتک آلومینیوم با تجربه بیش از دو دهه فعالیت درصنعت ساختمان کشور با هدف مشاوره، طراحی و اجرای نماهای‌مدرن (از جمله کرتین‌وال، اسپایدر، سرامیک‌خشک نما، کامپوزیت و سیستمهای الحاقی هندریل و پارتیشن‌های شیشه‌ای و همچنین سیستمهای پنجره‌های دوجداره ترمال‌بریک و نرمال، دربهای آلومینیوم ترمال‌بریک و نرمال ) تاسیس گردیده و با تکیه بردانش‌فنی پرسنل و متخصصان خود و تکنولوژی روز دنیا بسرعت در کنار پیشتازان این صنعت قرارمی‌گیرد. بایاتک آلومینیوم با استفاده از ظرفیتهای موجود داخلی و روشهای نوین خارجی نگاهی آینده نگرانه به بازار داشته و همواره امکانات خود را با سطح دانش‌جهانی این صنعت به‌ روز رسانی می‌کند.

در مورد طراحی سایت شرکت بایاتک آلومینیوم شرق

طراحی سایت شرکت بایاتک آلومینیوم شرق یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می‌باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت بایاتک آلومینیوم شرق سعی شده از آخرین تکنولوژی‌های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه‌های گرافیکی و افکت‌ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه شرکت فراتک در مشهد به شمار می‌رود.

در طراحی سایت شرکت بایاتک آلومینیوم شرق از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی‌های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی بایاتک آلومینیوم شرق به کار گرفته شده است می‌توان به jQuery, HTML, CSS3, JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی‌ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.