وب سایت شرکت بازرگانی فیضی توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد طراحی شده است.

Web Design of Faizi Trading

https://feyzi.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی سایت شرکت بازرگانی فیضی توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1399 انجام پذیرفته است و یکی از بهترین نمونه کارهای شرکتی داده پردازی فراتک به شمار می آید.در طراحی سایت شرکت بازرگانی فیضی سعی گردیده است تمامی خواسته های مدیران شرکت بازرگانی فیضی در عین زیبایی به طور کامل طراحی و پیاده سازی شود.

درباره بازرگانی فیضی

گروه فنی و مهندسی و بازرگانی فیضی در سال 1389 با هدف ارائه راهکارهای هوشمندانه در ساختمان ها، تشکیل و با تکیه بر دانش فنی و برخورداری از توان فنی و اجرایی خود، اقدام به ارائه خدمات کامل در زمینه سیستم های مدیریت هوشمند ساختمان (BMS)، از قبیل مشاوره های تخصصی، طراحی، تامین تجهیزات، نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش می نماید.

تخصص، تعهد و کیفیت عواملی است که گروه فنی و مهندسی و بازرگانی فیضی را متمایز نموده است. ارتباط مستقیم با مراکز بین المللی نظیر انجمن جهانی KNX، همکاری بدون واسطه با معتبرترین شرکتهای جهان، مشاوره حرفه ای و تخصصی، پشتیبانی و مشاوره تا پیش از عقد قرارداد، اجرای حرفه پروژه، و خدمات پشتیبانی پایدار، مجموعه ای است که رضایت و آسایش خاطر مشتریان و همکاران ما را تامین نموده است.

درباره طراحی سایت شرکت بازرگانی فیضی

طراحی سایت شرکت بازرگانی فیضی یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می‌باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت محصولات روشنایی و هوشمندسازی بازرگانی فیضی سعی شده از آخرین تکنولوژی‌های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه‌های گرافیکی و افکت‌ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه شرکت فراتک در مشهد به شمار می‌رود.

در طراحی سایت شرکت بازرگانی فیضی از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی‌های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی بازرگانی فیضی به کار گرفته شده است می‌توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی‌ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

تگ‌های‌مرتبط: سفارش سایت