وب سایت شرکت بازرگانی حس برتر توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Hesse Bartar Web Design

http://hessebartar.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت بازرگانی حس برتر نماینده رسمی کمپانی لوزی سوئیس، معتبرترین تولید کننده عطر در جهان در کشور میباشد که طراحی سایت بازرگانی حس برتر در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت بازرگانی حس برتر سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت بازرگانی حس برتر

بازرگانی حس برتر در سال 1998 اقدام به اخذ نمایندگی از کمپانی لوزی سوئیس، معتبرترین تولید کننده عطر در جهان نمود و هم زمان با این کار، مجموعه فروشگاه های حس برتر را در ایران تاسیس کرد.

در ابتدا، اولین فروشگاه در خیابان دانشگاه مشهد، در سال 1380 افتتاح گردید که با استقبال خوب مردم رو به رو شد. سپس، این مجموعه اقدام به بازگشایی فروشگاه در جزیره کیش نمود و در ادامه، فروشگاه های حس برتر در مشهد، خیابان سجاد (پاساژ البرز) و خیابان راهنمایی را افتتاح کرد.

در حال حاضر مجموعه ی حس برتر علاوه بر فروش مستقیم از طریق فروشگاه ها، با سایر شهرهای ایران نیز در ارتباط بوده و در چندین شهر بزرگ ایران نمایندگی دارد، که جهت خرید از سایر شهرهای کشور می توانید با دفتر مرکزی هماهنگی به عمل بیاورید.

درباره طراحی وب سایت شرکت بازرگانی حس برتر

طراحی سایت شرکت بازرگانی حس برتر یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت شرکت بازرگانی حس برتر سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت حس برتر از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت حس برتر بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.