وب سایت شرکت بازرگانی اعتمادی توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی در مشهد مقدس شده است

Web Design Of Etemadi Trading

http://www.etgiran.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

گروه بازرگانی اعتمادی فعالیت خود را از سال 1361 آغاز نموده است. این شرکت  در حوزه واردات ماشین آلات و دستگاه های تولید و پخت انواع فرآورده های گوشتی مشغول است. 

طراحی وب سایت گروه بازرگانی اعتمادی در سال 1397 توسط شرکت داده پردازی فراتک اجرا شده شده است. هنگام پیاده سازی این وبسایت مهندسان شرکت فراتک تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا نیازها و درخواست های مدیریان بازرگانی اعتمادی به بهترین نحو به مرحله اجرا در آید. 

درباره شرکت بازرگانی اعتمادی

گروه تولیدی و بازرگانی اعتمادی از سال ۱۳۶۱ آغاز به کار و از سال ۱۳۸۱ همکاری مشترکی را در جهت بهبود کیفیت و انتقال تکنولوژی تولید فرآورده های گوشتی آغاز نمود و عملا” از سال ۱۳۸۵ با تاسیس شرکت Almi ایران و همکاری آقای مهندس ورنر بالزر تکنیکر شرکت Almi و با ایجاد یک پایلوت پلان (آشپزخانه مخصوص تولید انواع فرآورده ها) این همکاری آغاز گردید، بخش عمل آوری و فرآوری گوشت نیاز به پرکننده ها را به شدت در فرآورده های گوشتی کاهش و استفاده از گوشت سالم و ایجاد تنوع در تولیدات را افزایش داد.
اما این کافی به نظر نمی رسید، ایجاد بازار برای این فرآورده ها و آشنایی مصرف کنندگان با آنها، عملا” تولید کنندگان را در جهت بهره برداری از این سیستم ها سوق داد، اینک ما با ایجاد پایلوت پلان جدید و استفاده از تکنولوژی های برتر تعداد محصولاتی که آنها را به بازار مصرف معرفی کرده ایم تا بیش از ۴۸ فرمول پایه و جدید و استفاده از کاتر واکیوم در جهت کاهش مصرف نیتریت اقدام نموده ایم.
ما آمادگی خودمان را جهت ارائه فرمول های جدید و همچنین ایجاد کلاسهای آموزشی همانگونه که در سالهای گذشته انجام داده ایم، اعلام می کنیم از شما که علاقمند به استفاده از محصولات گوشتی سالم و متنوع هستید دعوت میکنیم از این تاسیسات دیدن فرمائید.
در حال حاضر ما با دانشگاه ها و بسیاری از سازمانها و ارگانها و علی الخصوص بیش از دویست کارخانه فرآورده های پروتئینی همکاری مستمر داریم.
داشتن نمایندگی انحصاری پخش و سرویس و خدمات پس از فروش از ده ها شرکت اروپایی و ارائه خدمات نصب، راه اندازی، آموزش بهره برداری و نگهداری یکی دیگر از مراحل و بخشی از خدمات گروه تولیدی و بازرگانی اعتمادی است.
در حال حاضر ما نمایندگی انحصاری شرکتهای Almi ،Inject Star ،Premiumpack ،Doleschal اتریشKilia ،Giesser ، Foodlogistik آلمان و Roser ،Gaser ،Mainca اسپانیا و FTC سوئد و بسیاری شرکتهای دیگر را بر عهده داریم.

در مورد طراحی وب سایت شرکت بازرگانی اعتمادی

طراحی سایت شرکت بازرگانی اعتمادی یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت ‫ماشین آلات و تجهیزات صنایع غذایی سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت جذاب شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت بازرگانی اعتمادی از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی بازرگانی اعتمادی به کار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrapاشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.