وب سایت شرکت باتری اسلامی توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Eslami Battery Web Design

http://batteryshop.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت باتری اسلامی یکی از شرکت های فعال در زمینه انواع باتری، UPS، سیستم های خورشیدی (Solar Energy)، استارتر و دستگاه های شارژ باتری خانگی و صنعتی در کشور میباشد که طراحی سایت باتری اسلامی در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت باتری اسلامی سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت باتری اسلامی

فروشگاه باتری اسلامی از سال 1346 شمسی فعالیت خود را در زمینه تامین و نگهداری باتری آغاز نمود. در ابتدا، تمرکز این مرکز بر روی تعمیر باتری های سرب اسیدی خودرویی بود که سبب رشد دانش فنی و تجربی این مرکز در صنعت باتری گردید. پیشرفت تکنولوژی و ورود باتری های سرب اسیدی محفظه دار (Sealed Lead Acid)، نیکل کادمیوم (Ni-cad) و ... به بازار داخل، باعث تغییر رویکرد این مرکز شد.

همچنین در دهه اخیر، بررسی دقیق بازار و نیاز مشتریان، موجب گسترش فعالیت این مرکز در صنایع وابسته به صنعت باتری گردیده است. اما امروز، فروشگاه باتری اسلامی (با نیم قرن تجربه)، آماده تامین و مشاوره به شما مشتریان گرامی در زمینه انواع باتری، UPS، سیستم های خورشیدی (Solar Energy)، استارتر و دستگاه های شارژ باتری خانگی و صنعتی می باشد.

درباره طراحی وب سایت شرکت باتری اسلامی

طراحی سایت شرکت باتری اسلامی یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت شرکت باتری اسلامی سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت باتری اسلامی از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت باتری اسلامی بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.