وب سایت شرکت ایمن خودرو شرق توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد طراحی شده است.

Web Design Of Emen Khodro Shargh

https://www.spm.co.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

پیاده سازی وب سایت ایمن خودرو شرق توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد و در سال 1399 صورت پذیرفته است و هنگام پیاده سازی این وبسایت تلاش شده تا تمامی نیازهای مدیران شرکت ایمن خودرو شرق در بهترین حالت به مرحله اجرا درآیند. 

در مورد شرکت ایمن خودرو شرق

شرکت ایمن خودرو شرق در راستای تامین بخشی از نیاز کشور به قطعات خودرو، فعالیت خود را با طراحي و ساخت کمربندهای ایمنی پژو 405 در سال1376 در شهر مشهد آغاز نموده و در حال حاضر کمربند ایمنی انواع خودروها را مطابق استاندارد هاي اروپايي ، ملي و كارخانه اي تولید می‌نماید.

 اين شركت در راستاي توسعه محصول، طراحي و توليد ايربگهاي راننده و سرنشين را با مشاركت شركتهاي اروپايي و آسيايي از سال 1386 شروع نموده و هم اكنون در سايتي به مساحت 3 هكتار در شهرك صنعتي بينالود، انواع ایربگ خودرو را تولید می نمايد.

در مورد طراحی سایت شرکت ایمن خودرو شرق

پیاده سازی وب سایت شرکتی ایمن خودرو شرق یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت صنعتی قطعات خودروسازی شرکت ایمن خودرو شرق سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شخصی، شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکتی ایمن خودرو شرق از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی ایمن خودرو شرق به کار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.