وب سایت انتشارات آرسس توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

1234 Book Publications Web Design

http://www.1234book.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

انتشارات آرسس به عنوان یکی از ناشران حوزه رشته های فنی مهندسی، بخصوص برق، الکترونیک و کامپیوتر در کشور شناخته شده میباشد که طراحی سایت انتشارات آرسس در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1395 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت انتشارات آرسس سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این مرکز نشر کتاب در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد انتشارات آرسس

گروه فرهنگی پژوهشی انتشارات آرسس با سابقه ای 15 ساله در امر چاپ کتاب و نشریه علاوه بر دارا بودن رزومه ای پربار در امر چاپ کتابهای آموزشی و دانشگاهی و همچنین پشتیبانی محتوا و طراحی و چاپ نشریات گوناگون، دورنمای کاری خود را بر مبنای استعدادیابی و چاپ کتاب برای نوجوانان و جوانان این مرز و بوم قرار داده است.

همکاری نزدیکی که با آموزش و پرورش ایجاد شده سبب شده تا جوانان و نوجوانان علاقمند به نویسندگی و شعر و کارهای هنری شناسایی شده و در نهایت اثرشان با هزینه ای مناسب به چاپ رسیده و در اختیار عموم قرار گیرد.

در کنار اینها شناسایی افرادی که سالهاست کتابهایی را به رشته تحریر درآورده اند و بدلیل نبود آشنایی با مراحل چاپ و نشر کتاب از چاپ اثرشان محروم مانده اند در دستور کار این انتشارات است تا با ارائه راهکارهای مناسب این کتابهای ارزشمند نیز به مرحله چاپ برسد.

رسته ی دیگری که انتشارات آرسس به آن پرداخته گردآوری و چاپ کتابهایی ویژه صنف های مختلف است. به این صورت که تمام برتری ها و نکات مثبت و افراد شاخص صنف و یا دانشگاه و یا شغلی خاص شناسایی شده و در غالب یک کتاب پربار چاپ و در اختیار علاقمندان قرار می گیرد.

از شما نیز خواهشمندیم در صورت وجود توانایی از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید تا شما نیز به جمع بزرگان نگارش و سرایش بپیوندید.

درباره طراحی وب سایت انتشارات آرسس

طراحی سایت انتشارات آرسس یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت انتشارات آرسس سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت آرسس مشهد از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت آرسس از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت آرسس مشهد بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML5,Boostrap,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

 

در پیاده سازی و طراحی سایت انتشارات آرسس از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت انتشارات آرسس بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.