وب سایت شرکت آرین توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Web Design Of Canada Settel

http://canadasettel.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت آرین یکی از شرکت های فعال در زمینه مهاجرت به کشور کانادا می باشد که طراحی سایت آرین در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت آرین سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این موسسه مهاجرتی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

درباره آژانس مسافرتی شرکت آرین

به عنوان یک تازه وارد ممکن است ندانید که باید در بدو ورود به کشور کانادا چه کارهایی انجام دهید و یا موقع ورود به کجا بروید.

شرکت مهاجرتی آرین با چندین سال سابقه درخشان مفتخر است تا تمامی کارهای اداری شما را در چند روز انجام خواهیم داد. حتی قبل از ورود شما به کانادا خانه شما را با تایید و سلیقه شخصی خود شما برای هر مدت که بخواهید با بهترین هزینه اجاره خواهیم کرد تا در بدو ورود نگران هزینه های سنگین هتل و هتل آپارتمان ها نباشید.

با خدمات ما می توانید از اتلاف وقت و پول خود جلوگیری کرده و مهمترین نکته این که از دردسرهای حاصل از اشتباهات ناشی از کمبود دانش نسبت به قوانین کشور قانون مداری همچون کانادا جلوگیری نمایید که بعدها و به مرور زمان متوجه خواهید شد با بهره گیری از خدمات ما تا چه حد به وام های اعتباری و هزینه های آتی خود کمک کرده اید.

خدمات اقامتی ما شامل:

١- مشاوره پیش از ورود به کانادا

٢- اجاره مسکن با مدت تعیین شده از طرف مسافر، قبل از ورود و با تایید کامل مسافر

٣- استقبال در فرودگاه و انتقال به محل سکونت

٤- تعیین سطح زبان و ثبت نام در کلاس های زبان رایگان

٥- ثبت نام فرزندتان بالای ١٨ سال در انجمن زبان دانشگاه UOFT به صورت رایگان

٦- راهنمایی شما برای تعیین سطح مدرسه ای فرزندتان که قرار است در ان درس بخوانند

٧- گرفتن خط تلفن

٨- گرفتن sin

٩- گرفتن بیمه خدمات درمانی

١٠- ثبت نام جهت گواهی نامه راهنمایی و رانندگی و راهنمائی برای گرفتن مترجم جهت امتحان آیین نامه

١١- مشاوره و همراهی شما برای خرید مسکن

١٢-مشاوره و همراهی شما برای گرفتن هر نوع وام در کانادا

١٣- مشاوره و راهنمایی شما جهت رفع هر نوع مشکل قانونی و رفع جرائم در کانادا

١٤- راهنمایی شما جهت باز کردن انواع حساب های بانکی

١٥- راهنمایی شما برای اجاره بلند مدت مسکن

١٦- قبل از ورود شما به کانادا یک جلسه مشاوره ٦٠ دقیقه ای چه به صورت تلفنی و چه به صورت حضوری برای پاسخ گویی به سوالات شما و آماده سازی شما برای پرکردن فرم های فرودگاه در بدو ورود خواهیم گذاشت.

درباره طراحی وب سایت شرکت آرین

طراحی وبسایت شرکت مهاجرتی آرین یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت آژانس مهاجرتی شرکت آرین سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت آرین از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت آرین بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.