وب سایت شرکت اطلس ماشین پلیمر توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Web Design Of Atlas Polymer Machines

https://atlasmachinepolymer.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت اطلس ماشین پلیمر یکی از برندها و شرکت های معتبر تولیدکننده دستگاه تزریق پلاستیک در کشور می باشد که طراحی سایت اطلس ماشین پلیمر در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت اطلس ماشین پلیمر سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت صنعتی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

اطلاعاتی درباره شرکت اطلس ماشین پلیمر

شرکت ماشین های تزریق پلاستیک اطلس ماشین پلیمر فعالیت خود را از سال 370 در زمینه طراحی و ساخت دستگاه  تزریق پلاستیک در مشهد مقدس آغاز کرد و طی 25 سال توانست بیش از 2300 دستگاه  تزریق پلاستیک  را در سراسر کشور و همچنین صادرات ماشین های تزریق پلاستیک به تعدادی از کشور های همسایه ارسال، تحویل، نصب و راه اندازی نماید.

بعد از گذشت 15 سال از فعالیت خود در سال 1385، با تصمیم به گسترش و تکمیل سبد فروش محصولات خود، اقدام به واردات ماشین های تزریق پلاستیک از کشور چین نمود و به همین منظور بعد از طی 2سال تحقیق و بررسی در سال 1387 با دریافت نمایندگی انحصاری از شریک تجاری خود شرکت هایدا چین توانست فعالیت خود را در بازار فروش ماشین های تزریق پلاستیک در ایران و کشور های همسایه بیش از پیش گسترش دهد.

پس در سال 1393 به درخواست برخی مشتریان و تصمیم هیات مدیره، شرکت اقدام به خرید و راه اندازی واحد صنعتی در شهر تهران نمود که در خور و شان مشتریان گرامی باشد. این مجموعه به لطف خداوند و با درایت و صداقت ،هم اکنون به عنوان عضو ثابتی از صنعت پلاستیک کشور بوده و با بهره گیری از تنوع در محصولات و خدمات به موقع و مطلوب توانسته است بخش قابل توجهی از بازار ماشین های تزریق پلاستیک را به خود اختصاص دهد.

درباره طراحی وب سایت شرکتی اطلس ماشین پلیمر

طراحی سایت شرکت اطلس ماشین پلیمر یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت ماشین آلات صنعتی تزریق پلاستیک اطلس ماشین پلیمر سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت اطلس ماشین پلیمر از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت اطلس ماشین پلیمر بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.