طراحی سایت تست آزمون

 

طراحی سایت تست آزمون

یکی از نمونه های طراحی سایت توسط داده پردازی فراتک ، طراحی سایت تست آزمون  می باشد که در زیر در مورد مجموعه سایت تست آزمون وطراحی سایت پیاده سازی شده توضیحاتی داده شده است:
درباره سایت تست آزمون:
دوستان و سروران ارجمندم
ضمن ابراز گرمترين و صميمانه ترين درودها  بر شما كه بر ما منت نهاده و  سايت تست آزمون  را انتخاب كرده ايد اين انتخاب حضرتعالي را به فال نيك گرفته بر خود مي باليم كه عزيزي چون شما ما را لايق دانسته
لازم مي دانم كه  خاطر نشان سازم كه سايت تست آزمون  هيچ گونه وابستگي به ارگان ، شركت و يا سازماني نداشته و با هدف  خدمت به  قشر عظيم جامعه ي آموزشي اعم از اساتید ، دانشگاهیان ، صاحبنظران ، محققین ، مديران ، دبيران و معلمان گرانقدر وساير عزيزان ياري رسان و نيز دانشجویان و دانش آموزان عزيز كه در حقيقت ركن ركين و آينده سازان ميهن عزيزمان مي باشند  ايجاد گرديده .
در اين راستا از همين ابتدا دست نياز به سوي شما دراز نموده و از شما فرهيخته گرامي تقاضاي مودت ، دوستي و  ياري در كليه قسمتها را داريم قطعا پيشنهادهاي شما به مثابه نقشه اي دقيق فراسوي آينده ما و انتقادات شما چونان قطب نمايي ما را از انحراف باز خواهد داشت 
قطعا بر خود خواهيم باليد  زماني  كه بر ما منت نهاده و   از دقت نظر ، نكته سنجي و تيزبيني تان آن هم با بيان نقطه نظرات ارزشمندتان محروم نفرماييد.
جهت نیل به اهداف فوق نیازمند همراهی شما می باشیم در کلیه عرصه های فرهنگی ، علمی و آموزشی . فرهیخته گرامی یاریگریتان را قلبا در نیل به اهداف فوق پذیراییم . 
پس تنهایمان نگذارید باور کنید پیشنهادات شما و انتقادات هرچند تلختان را با جان و دل پذیراییم . منتظر ارسال کلیه مطالبتان در تمامی قسمت های سایت هستیم .
طراحی سایت مشهد
درباره طراحی سایت تست آزمون:
سایت تست آزمون  در سال 1390 توسط داده پردازی فراتک طراحی شده است 
برای دیدن سایت تست آزمون اینجا کلیک کنید.