وب سایت استودیو آوای پردیس توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Avaye Pardis Studio Web Design

http://studioavayepardis.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

وب سایت استودیو آوای پردیس یکی از استودیو های معتبر و به نام کشور میباشد و در زمینه صدابردای حرفه ای فعالیت دارد  که طراحی سایت استودیو آوای پردیس در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1395 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی این وب سایت استودیو آوای پردیس سعی گردیده است خواسته های مشتری در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد سایت استودیو آوای پردیس

استودیو صدابرداری آوای پردیس که در سال 1377 در شهر مشهد تاسیس و آغاز به کار نموده است و هم اکنون با دارا بودن همکارانی متخصص و متعهد و با تکیه بر دانش روز و مکانی مناسب به لحاظ فنی و همچنین با بهره گیری از تجهیزات با کیفیت و به روز در زمینه تولید آثار صوتی فعالیت می نماید .

 اهم فعالیت های استودیو صدابرداری آوای پردیس را می توان به این شرح خلاصه نمود :

ضبط موسیقی :

عمده  فعالیت استودیو آوای پردیس در زمینه آثار موسیقیایی می باشد که در ژانرهای مختلفی نظیر موسیقی سنتی، پاپ، محلی، ارکسترال، آکاپلا، مذهبی (قرآن، ادعیه، تواشیح و....مشتمل  بر خدمات ضبط ،ادیت (تصحیح ضرب و تصحیح کوک) ،میکس  و  مسترینگ می باشد.

رویکرد استودیو همواره در جهت ارتقاء کیفیت آثار موسیقیایی، تسریع در سرعت تولید و همچنین بدست آوردن رضایت هنرمندان گرامی بوده و به همین منظور نهایت تلاش و کوشش خود را به کار گرفته ایم. از آن جمله می توان به این موارد اشاره کرد :

  • فراهم نمودن مکانی مناسب برای استودیو  (به لحاظ آکوستیک، فنی، وسعت و راحتی)
  • استفاده همزمان از دو استودیو A و B  که می تواند برای یک پروژه واحد استفاده شود و یا برای دو کار مستقل از هم مورد استفاده قرار گیرد.
  • فراهم کردن تجهیزات مناسب استودیویی و غالبا کلاس  A
  • بهره بردن از همکاران متخصص
  • آرشیو کامل پروژه های استودیویی برای استفاده های آتی و تغییرات احتمالی

ضبط نریشن :

 از دیگر حوزه های فعالیت استودیو ضبط نریشن (متن) های مختلف در زمینه آگهی های تبلیغاتی صدا و سیما ،تبلیغات در اینترنت و  فضای مجازی ،مستند ،برنامه های رادیویی ،تلفن گویا و . . . می باشد .این استودیو تاکنون توفیق و افتخار همکاری با جمع زیادی از گویندگان حرفه ای را داشته که  نمونه صدای این عزیزان گوینده در قالب مجموعه ای آماده ارائه به علاقمندان جهت انتخاب گوینده مورد نظر می باشد.

صدا گذاری انیمیشن :

  • صدا گذاری ( باند سازی ) انیمیشن 
  • ضبط صدا پیشگان و گویندگان
  • میکس (ترکیب صدا) و مسترینگ نهایی صدا 

درباره طراحی وب سایت استودیو آوای پردیس

طراحی سایت استودیو آوای پردیس یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در این وب سایت سعی شده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل طراحی سایت بهره برده شود. به طوری که از وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت استودیو آوای پردیس از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در پیاده سازی و طراحی سایت استودیو آوای پردیس از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت آوای پردیس بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML5,Boostrap,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.