وب سایت گروه قطعات خودرو خیام یدک توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Khayyam Yadak Comapny Web Design

http://khayyamyadak.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

گروه قطعات خودرو خیام یدک یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید قطعات خودرو در کشور میباشد که طراحی سایت گروه قطعات خودرو خیام یدک در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1395 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت خیام یدک سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد گروه قطعات خودرو خیام یدک

گروه قطعات خودرو خیام یدک در تاریخ 14/3/ 1381 با شماره ثبت 2118 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی خراسان به ثبت رسید و فعالیت خود را در همان سال آغاز نمود.

عمده فعالیت شرکت در سالهای نخستین واردات و توزیع قطعات خودروهای سواری تولید شده توسط دو خودرو ساز بزرگ کشور یعنی ایران خودرو و سایپا بود. از جمله می توان به همکاری با شرکت های TEXTAR ،Luk، TRW، sangdin کره، Seso و دیگر برند های بزرگ و معروف قطعه ساز اشاره کرد.

با تاسیس شرکت قالبهای صنعتی دقیق در سال 1384 روند فعالیت شرکت از واردات به تولید گرایش پیدا کرد و 1 سال بعد با تاسیس شرکت خیام پلاستیک شرق و راه اندازی خط تولید قطعات پلاستیکی خودرو این شرکت در زمره تولیدکنندگان قطعات خودرو قرار گرفت.

از جمله تولیدات این شرکت می توان به غلطک هرزگرد پژو 405 ، هرزگرد دینام 206 تیپ 2 و 5 – قاب تسمه تایم بالایی میانی و پایینی پژو 405 ، قاب تسمه تایم پراید ، مجموعه شیلنگ انبساط 206، و چندین قطعه با کیفیت دیگر اشاره کرد.

همچنین کلیه تولیدات این شرکت دارای استاندارد ISO 9001 2008 و استاندارد ISO – TS ویژه قطعات خودرو از موسسه TUV- ICB هلند می باشد.

درباره طراحی وب سایت گروه قطعات خودرو خیام یدک

طراحی سایت گروه قطعات خودرو خیام یدک یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت خیام یدک سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت خیام یدک از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در پیاده سازی و طراحی سایت شرکت خیام یدک از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت خیام یدک بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML5,Boostrap,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.