وب سایت شرکت آژمان ماندگار عصر ارتباطات توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Azhman Group Web Design

http://azhmangroup.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت آژمان ماندگار عصر ارتباطات یکی از شرکت های فعال در زمنیه طراحی سیستم های نرم افزاری تحت وب، ویندوز و موبایل در کشور میباشد که طراحی سایت آژمان ماندگار در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1394 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی این وب سایت آژمان ماندگار سعی گردیده است خواسته های مشتری در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد آژمان ماندگار

فعالیت شرکت آژمان ماندگار عصر ارتباطات و اعضای موسس آن به سال 1393 بر می گردد. گروهی از متخصصان با سابقه بیش از 10 سال در زمینه طراحی سیستم های نرم افزاری تحت وب، ویندوز و موبایل با استفاده از آخرین، به روز ترین و بهینه ترین تکنولوژی های روز دنیا فعالیت های تخصصی را به پیش برده ایم تا بتوانیم مشتریان خود را متمایز از سایر رقبایشان در این عرصه نشان دهیم.

تیم پشتیبانی 24 ساعته ما با بهره مندی از نیروی متخصص و متعهد آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات مشتریان بوده و همراه بی وقفه در مسیر استفاده بهینه از تکنولوژی و سلوشن های کاربردی است. با توجه به بازخورد کارهای انجام شده از مشتریان عزیزمان و ایمان به دانش به روز متخصصان ما ، می توانیم این اطمینان را بدهیم که آنچه توسط آژمان انجام می شود برای ما افتخار و برای شما عزیزان رضایت را به همراه خواهد داشت.

درباره طراحی وب سایت آژمان ماندگار

طراحی سایت آژمان ماندگار یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در این وب سایت سعی شده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل طراحی سایت بهره برده شود. به طوری که از وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت آژمان ماندگار از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در پیاده سازی و طراحی سایت آژمان ماندگار از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت آژمان ماندگار بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML5,Boostrap,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.