وب سایت شرکت آمارنگر شرق توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Amar Negar Comapny Web Design

http://amarnegar.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت آمارنگر شرق یکی از شرکت های فعال در زمینه تحقیقات بازاریابی در کشور میباشد که طراحی سایت شرکت آمارنگر شرق در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1394 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت آمارنگر شرق سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت آمارنگر شرق

شرکت‌ آمارنگر شرق ، فعالیت خود را از سال1382 با اتکا به سالها سابقه ی فعالیت گروه موسسین شرکت, در زمینه های تخصصی تحقیقات بازاریابی و پژوهش های آماری، آغاز نمود. این شرکت از بدو تأسیس با بهره گیری از استانداردها و متدهای جدید تحقیقات بازاریابی و با اتکا بر دانش، تجربه و تخصص تیم اجرایی و تحلیلی خود توانسته است پروژه های موفق متعددی را در سرتاسر کشور به مرحله ی اجرا در آورد.

شرکت‌ آمارنگر نخستین شرکت فعال در زمینه تحقیقات بازاریابی در سطح استان خراسان رضوی میباشد که توانسته است به پشتوانه ی صداقت، دقت، همراهی، تعهد و تخصص خود، فعالیتهایش را در کل کشور (علی الخصوص 5 کلان شهر اصلی) گسترش داده و دارای تیم های تخصصی در تمامی استانهای کشور باشد.

درباره طراحی وب سایت شرکت آمارنگر شرق

طراحی سایت شرکت آمارنگر شرق یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت آمارنگر شرق سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت آمارنگر شرق از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در پیاده سازی و طراحی سایت شرکت آمارنگر شرق از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت آمارنگر بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML5,Boostrap,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.