وب سایت شرکت آریا تهویه توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Web Design of Ariatahvie

https://www.ariatahvieh.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت آریا تهویه خراسان پیشرو در صنعت تولید تجهیزات سرمایشی گرمایشی از جمله چیلر و مینی چیلر، انواع دستگاه هواساز هایژنیک، فن کوئل سقفی و داکتی، پکیج یونیت، زنت، ایرواشر، داکت اسپلیت و سایر محصولات مرتبط با تهویه مطبوع در سال 1382 ثبت گردیده و شروع به فعالیت نموده است.

طراحی سایت شرکت آریا تهویه توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1399 انجام پذیرفته است و یکی از بهترین نمونه کارهای شرکتی داده پردازی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت آریا تهویه سعی گردیده است تمامی خواسته های مدیریت این مجموعه در عین زیبایی به طور کامل طراحی و پیاده سازی شود.

آشنایی با شرکت آریا تهویه

شرکت آریا تهویه خراسان در سال 1382 به شماره ثبت 19619 تأسیس گردید. که در ابتدا به امور طراحی، اجرای تاسیسات مکانیکی و برقی در پروژه های دولتی و شخصی فعالیت خود را آغاز نمود و از ابتدای سال 1387 با تکیه بر دانش و فن آوری روز و نیز تلاش های مستمر تیم تحقیق و توسعه شرکت، اولین نمونه دستگاه های هواساز را تولید کرد و پس از این که 2 سال به طراحی و تست محصولات مختلف تهویه مطبوع اعم از چیلر، مینی چیلر، هواساز، هایژنیک و ... پرداخت در انتهای سال 1388 کارخانه خود را در شهرک صنعتی چناران احداث کرد و تولید انواع تجهیزات تهویه مطبوع را شروع و تا کنون در پروژه های دولتی، تجاری، بیمارستانی و شخصی بسیاری محصولات  خود را ارائه نموده است.

آشنایی با طراحی سایت شرکت آریا تهویه

طراحی سایت شرکتی آریا تهویه یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت محصولات سرمایشی گرمایشی و تهویه مطبوع آریا تهویه سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در پیاده سازی و طراحی سایت شرکتی آریا تهویه از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی آریا تهویه بکار گرفته شده است میتوان به jQuery, HTML, CSS3, JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.