وب سایت شرکت آرت من توسط شرکت طراحی سایت فراتک طراحی شده است.

Art Man Decoration Web Design

http://www.artmanwood.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

گروه مهندسین آرت من فعالیت خود را در زمینه صنایع چوبی و دکوراسیون داخلی از سال 1380 آغاز نمود. این گروه با توجه به رشد روزافزون شهر مشهد و نیم نگاهی به صادرات به کشورهای همجوار به توسعه در زمینه های گوناگون صنعت دکوراسیون داخلی همت گماشته است.

طراحی سایت گروه آرت من در سال 1397 توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت این شرکت تلاش شده تمامی نیازهای مدیران مجموعه آرت من به زیبایی اجرا گردد.

در مورد شرکت آرت من

گروه آرت من فعالیت خود را در زمینه صنایع چوبی و دکوراسیون داخلی از سال 1380 آغاز نمود. این گروه با توجه به رشد روزافزون شهر مشهد و نیم نگاهی به صادرات به کشورهای همجوار به توسعه در زمینه های گوناگون صنعت دکوراسیون داخلی همت گماشته است. این مجموعه با خرید ماشین آلات مدرن روز و تشکیل چندین واحد تولیدی و همچنین جذب نیروهای کارآمد، با شعار "کیفیت برتر، مشتری پایدار" تمام تلاش خود را در هر چه بهتر ارائه نمودن خدمات به مشتریان به کار گرفته است. ما مفتخریم که بر اساس خط و مشی خود مشتری مداری را سرلوحه اهداف این گروه قرار داده و با طراحی مطابق با سلیقه مشتری و سرعت در ارائه خدمات ساخت و نصب با بهترین کیفیت قدم کوچکی در راستای توسعه صنعت دکوراسیون برداریم.

در مورد طراحی سایت شرکت آرت من

طراحی سایت شرکت آرت من یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت آرت من سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت حرفه ای شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت آرت من از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی آرت من به کار گرفته شده است می توان به jQuery, HTML, CSS3, JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.