وب سایت شرکت آذین پلاست توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی گردیده است.

Web Design Azinplast-Kimia

https://www.azinplast-kimia.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی سایت گروه کارخانجات آذین پلاست کیمیا در سال 1400 توسط داده پردازی فراتک در مشهد انجام پذیرفته است که این سایت یکی از نمونه های طراحی وب سایت کارخانه ای فراتک در مشهد به شمار می رود. در پیاده سازی پورتال آذین پلاست سعی گردیده است ظاهری چشم نواز و در عین حال با کاربری آسان طراحی گردد.

درباره کارخانجات آذین پلاست کیمیا

آذین پلاست کیمیا یکی از شرکت های فعال در صنعت پلاستیک در مشهد می باشد که به تولید انواع نایلون و نایلکس در مشهد پرداخته و انواع خدمات چاپ و تولید نایلون های پشت چسبدار، شیرینگ چاپی، ساک دستی نایلونی، نایلون سه لایه، کشاورزی و همچنین فروشگاهی می پردازد.
این شرکت از سال 1377 در این زمینه به فعالیت پرداخته که یکی از شرکت های باسابقه در زمینه تولید و چاپ بر روی انواع نایلکس و نایلون می باشد.

درباره پیاده سازی وبسایت آذین پلاست کیمیا

طراحی سایت آذین پلاست بعنوان یکی از نمونه های صورت پذیرفته طراحی وب سایت در مشهد توسط شرکت داده پردازی فراتک به شمار رفته که این وب سایت با قالبی مناسب فعالیت یک کارخانه صنعتی است از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان طراحی بهره مند می باشد. لازم به ذکر است این سایت با امکانات فنی اختصاصی درخواست شده از سوی کارفرما طراحی و پیاده سازی گردیده است.
در طراحی سایت آذین پلاست از تکنولوژی طراحی سایت ریسپانسیو نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت واکنشگرا بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.
در طراحی وب سایت Doral Sign از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در این سایت شرکتی بکار گرفته شده است میتوان به Bootstrap,jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.