وبسایت شرکت آبشار بسپار توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Web Design of Abshar Baspar Company

http://absharbaspar.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت آبشار بسپار یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید و تامین کیت های انشعاب آب، انشعاب فاضلاب و تجهیزات فاضلاب شهری در کشور می باشد که طراحی شرکت آبشار بسپار در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1395 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت آبشار بسپار سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

آشنایی با شرکت آبشار بسپار

شرکت صنعتی آبشار بسپار فرا اندیش با محوریت بر اندیشه های نو و مدیرانی جوان که سابقه و تجربه یک دهه خدمت به این صنعت در زمینه طراحی، تولید، کنترل کیفی، بازرگانی و تدریس کارگاه های آموزشی در شرکت های آب و فاضلاب را دارند، پا به عرصه تولید و تامین کیت های انشعاب آب، انشعاب فاضلاب و تجهیزات فاضلاب شهری گذاشته است.

همانا هدف این مجموعه تحقق افزایش رشد کیفیت محصولات و آموزش اجرای صحیح نصب انشعابات می باشد. مدیران  این شرکت با توجه به اطلاعات جامعی که طی برگزاری کارگاه های آموزشی تئوری و عملی در شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی کل کشور بدست آورده اند، مبنای طراحی و تولید محصولات را با هدف کاهش خسارات و اتفاقات، استاندارد سازی و کیفیت انشعابات ، کاهش زمان و سهولت در نصب گذاشته اند.

امید است با تعامل بیشتر بین صنعت و مصرف کننده شاهد گام های موثرتری در جهت تعالی اهداف فوق باشیم.

درباره طراحی وب سایت آبشار بسپار

طراحی سایت شرکت آبشار بسپار یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در  طراحی سایت تجهیزات آب و فاضلاب آبشار بسپار سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود.

در طراحی سایت شرکت آبشار بسپار از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت آبشار بسپار از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت آبشار بسپار بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است