شرکت داده پردازی فراتک افتخار طراحی سایت در مشهد برای مهندس میهن دوست را دارد.

IELTS Bridge Web Design

http://www.ieltsbridge.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وب سایت آیلتس بریج یکی از نمونه کارهای شخصی شرکت فراتک است که در سال 1394 در مشهد انجام پذیرفته است. در طراحی سایت آیلتس بریج سعی گردیده است نیازهای مهندس میهن دوست به طور کامل پیاده سازی شده و در عین زیبایی، کاربران به راحتی بتوانند به کلیه بخش های سایت دسترسی پیدا نمایند.

در مورد آیلتس بریج

- آیا نمیدانید برای آزمون آیلتس از کجا شروع کنید؟

- آیا بین کتابها و منابع متنوع آیلتس گیج و سردرگم شده اید ؟

- نمیدانید چه کتابهایی وقت شما را تلف و چه کتابهایی به شما کمک میکنند؟

- نیاز دارید استادی دلسوز و آگاه به مسیر، بر نحوه درس خواندن و پیشرفت شما نظارت داشته باشد و بتوانید مطالبی که خوانده اید را با استاد چک کنید؟

- آیا نیاز به کسی دارید تا در میان انبوه منابع آیلتس راه را به شما نشان دهد؟

- روزی چند ساعت درس بخوانید و چگونه بخوانید تا در زمان محدود، نمره مورد نیازتان را بگیرید؟

مهندس میهن دوست در جلسات مشاوره به تمامی سوالات شما پاسخ جامع و کاملی ارائه میدهند. در این جلسات مشاوره، شما میتوانید تمامی سوالات خود را از استاد بپرسید و از کمک استاد برای روز امتحان بهرمند شوید.

حتی اگر به هر دلیلی مایل به داشتن کلاس پیوسته نیستید، میتوانید به صورت خود آموز مطالعه کرده و با کمک و راهنمایی استاد، رفع اشکال کرده و از روند درست مطالعه خود مطمئن شوید.

درباره طراحی وب سایت آیلتس بریج

طراحی سایت آیلتس بریج از جمله وب سایت هایی است که در سال 1393 انجام گردیده است که در زمان پیاده سازی آن بنا به درخواست مهندس میهن دوست امکاناتی برای این وب سایت براساس تکنولوژی روز خود پیاده سازی گردیده است.

داینامیک بودن وب سایت و امکان مدیریت کلیه بخش های آن توسط مالک وب سایت یکی از مهمترین نیازهای مهندس میهن دوست بوده است که با توجه به اینکه تمامی وب سایت های پیاده سازی شده توسط فراتک داینامیک می باشد این نیاز ایشان به بهترین شکل ممکن پوشش داده شده است.

در طراحی سایت آیلتس بریج از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شخصی آیلتس بریج بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.