شرکت داده پردازی فراتک افتخار طراحی سایت enjoy mashhad در مشهد را دارد.

Enjoy Mashhad Web Design

http://enjoymashhad.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وب سایت Enjoy Mashhad یکی از نمونه کارهای شخصی شرکت فراتک است که در سال 1392 در مشهد انجام پذیرفته است. در طراحی وب سایت Enjoy Mashhad سعی گردیده است نیازهای مدیران این سایت کاملاً دریافت گردد و به طور کامل این درخواست ها پیاده سازی شود و در عین زیبایی، کاربران به راحتی بتوانند به کلیه بخش های سایت دسترسی پیدا نمایند.

در مورد Enjoy Mashhad

سایت Enjoy Mashhad به معرفی جاذبه های گردشگری شهر مشهد برای کاربران غیر ایرانی طراحی و پیاده سازی گردیده است که در آن کلیه جاذبه های گردشگری شهر مشهد معرفی میگردد

درباره طراحی وب سایت Enjoy Mashhad

طراحی سایت Enjoy Mashhad از جمله وب سایت هایی است که در سال 1393 انجام گردیده است که در زمان پیاده سازی آن بنا به درخواست مدیران این سایت اینترنتی امکاناتی برای این وب سایت براساس تکنولوژی روز خود پیاده سازی گردیده است.

داینامیک بودن وب سایت و امکان مدیریت کلیه بخش های آن توسط مدیر وب سایت یکی از مهمترین نیازهای مدیران این مجموعه بوده است که با توجه به اینکه کلیه وب سایت های پیاده سازی شده توسط فراتک داینامیک می باشد این نیاز ایشان به بهترین شکل ممکن پوشش داده شده است.

در طراحی سایت Enjoy Mashhad از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت مسابقه ها بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.