شرکت داده پردازی فراتک افتخار طراحی سایت در مشهد برای گروه ترجمه هامون را دارد.

Hamoon Translators Web Design

http://www.hamoontranslators.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وب سایت گروه ترجمه هامون یکی از نمونه کارهای شخصی شرکت فراتک است که در سال 1395 در مشهد انجام پذیرفته است. در طراحی وب سایت هامون سعی گردیده است نیازهای گروه ترجمه هامون به طور کامل پیاده سازی شده و در عین زیبایی، کاربران به راحتی بتوانند به کلیه بخش های سایت دسترسی پیدا نمایند.

در مورد گروه ترجمه هامون

وب سایت ترجمه هامون ارائه دهنده خدمات ترجمه اسناد و مدارک با مهر و سربرگ جامعه مترجمان قضائی آمریکا (NAJIT)، ترجمه کتب، مقالات، کاتالوگ، پیاده سازی نوار و فیلم و غیره توسط مترجمان مجرب و مورد ارزیابی قرار گرفته و همچنین ترجمه شفاهی و همزمان در زبانهای متفاوت بمنظور تجربه ای متفاوت از ترجمه آغاز بکار نموده است.

این گروه ورود به محیط ترجمه را تسهیل بخشیده و کاربر را قادر می سازد تا براحتی به سطوح مختلف ترجمه بصورت 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل و تنها با یک کلیک دسترسی داشته باشد.

گروه ترجمه هامون با بکارگیری مترجمان مجرب، کارآزموده و اساتید دانشگاهها سعی برآن داشته تا بهترین خدمات را به کاربران محترم عرضه دارد.

درباره طراحی وب سایت گروه ترجمه هامون

طراحی سایت گروه ترجمه هامون از جمله وب سایت هایی است که در سال 1395 انجام گردیده است که در زمان پیاده سازی آن بنا به درخواست مشتری امکاناتی برای این وب سایت ترجمه براساس تکنولوژی روز خود پیاده سازی گردیده است.

داینامیک بودن وب سایت و امکان مدیریت کلیه بخش های آن توسط مالک وب سایت یکی از مهمترین نیازهای گروه ترجمه هامون بوده است که با توجه به اینکه کلیه سایت های پیاده سازی شده توسط فراتک داینامیک می باشد این نیاز به بهترین شکل ممکن پوشش داده شده است.

در طراحی وب سایت گروه ترجمه هامون از تکنولوژی طراحی سایت رسپانسیو نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت واکنشگرا یا Responsive بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت گروه ترجمه هامون از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت گروه ترجمه هامون بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.