وب سایت گروه تبلیغاتی دورال توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی گردیده است.

Web Design Of Doralsign

https://www.Doralsign.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی سایت شرکت گروه تبلیغاتی دورال در سال 1400 توسط داده پردازی فراتک در مشهد انجام پذیرفته است که این سایت یکی از نمونه های طراحی وب سایت شرکتی فراتک در مشهد به شمار می رود. در طراحی وب سایت تابلوسازی دورال مشهد سعی گردیده است ظاهری زیبا و در عین حال کاربرپسند پیاده سازی گردد.

اطلاعاتی درباره گروه تبلیغاتی دورال

گروه تبلیغاتی دورال یکی از شرکت های تابلوسازی در مشهد می باشد که جهت سفارش تابلو در انواع مدل های استیل طلایی، حروف برجسته چلنیوم، فلکسی و بیلبورد، تابلو استیل و حروف فلزی، حروف تمام پلکسی و همچنین انواع نمای کامپوزیت و چوب مغازه می توانید از خدمات این شرکت سفارش ساخت تابلو استفاده نمائید.
این شرکت با بیشتر از 15 سال سابقه حرفه ای در این زمینه تا کنون توانسته است بیش از 1000 نمونه کار را در رزومه خود به ثبت برساند.

درباره طراحی وب سایت گروه تبلیغاتی دورال

طراحی وب سایت گروه دورال که بعنوان نمونه ای از طراحی سایت مشهد از شرکت داده پردازی فراتک به شمار می رود، با ظاهری مناسب کار شرکتی صورت پذیرفته است که در طراحی سایت تابلوسازی سعی گردیده است از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان طراحی بهره برده شود. این وب سایت با امکانات فنی اختصاصی درخواست شده از سوی کارفرما طراحی و پیاده سازی گردیده است.
در طراحی سایت دورال از تکنولوژی طراحی سایت ریسپانسیو نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت واکنشگرا بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.
در طراحی وب سایت Doral Sign از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در این سایت شرکتی بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

تگ‌های‌مرتبط: سفارش سایت