شرکت داده پردازی فراتک افتخار طراحی سایت در مشهد برای گروه برنامه ریزی سام را دارد.

Sam Education Web Design

http://www.samedu.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وب سایت آموزشی گروه برنامه ریزی سام یکی از نمونه کارهای شخصی شرکت فراتک است که در سال 1395 در مشهد انجام پذیرفته است. در طراحی وب سایت گروه برنامه ریزی سام سعی گردیده است نیازهای مدیران این گروه به طور کامل پیاده سازی شده و در عین زیبایی، کاربران به راحتی بتوانند به کلیه بخش های سایت دسترسی پیدا نمایند.

در مورد گروه برنامه ریزی سام

ما جمعی از دانشجویان پزشکی و دندان پزشکی دانشگاه های برتر کشوری هستیم که این گروه را تشکیل داده و هدف ما هم همانطور که از اسم گروه مشخص میباشد، برنامه ریزی است.

به نظر ما برای رسیدن به رشته های خوب در دانشگاه های معتبر کشور نیازی به هزینه های میلیونی برای کلاس و مشاوره نیست ، لازم نیست میلیون ها تومان رو برای چند تکنیک منسوخ شده و بی کاربرد هزینه کرد یا هزینه گزافی رو برای یک مشاوره هفتگی داد.

البته اینو باید بدانید که افرادی که مطرح میباشند همواره میخواهند شما رو قانع کنن که مثلا اگه بخواهید پزشکی قبول شوید، حتماً باید ماهیانه مثلاً 300 هزار تومان برای مشاوره بدهید یا چند میلیون تومان برای یک کلاس یا دی وی دی یک دبیر خاص، اما به عنوان نصیحت، اگر برنامه ریزی صحیح و متناسب با سطح خود را داشته باشید هیچ نیازی به این هزینه های میلیونی نیست همانطور که این مطلب در کنکور امسال با برتر شدن چند نفر از دانش آموزان شهرستانی کوچک کاملا مشخص شد.

تمام سعی و تلاش ما در گروه برنامه ریزی سام موفقیت شماست اما بدانید خلاف بقیه مشاورها و اساتید، ما به شما میگویم موفقیت شما کاملا در گرو تلاش و کوشش شما در قالب یک برنامه ریزی دقیق، جامع و سطح بندی شده است کاری که ما دوست داریم برای شما انجام دهیم.

درباره طراحی وب سایت آموزشی گروه برنامه ریزی سام

طراحی سایت آموزشی گروه برنامه ریزی سام از جمله وب سایت هایی است که در سال 1395 انجام گردیده است که در زمان پیاده سازی آن بنا به درخواست مشتری امکاناتی برای این وب سایت آموزشی براساس تکنولوژی روز خود پیاده سازی گردیده است.

داینامیک بودن وب سایت و امکان مدیریت کلیه بخش های آن توسط مدیران سایت یکی از مهمترین نیازهای مدیران گروه برنامه ریزی سام بوده است که با توجه به اینکه تمامی وب سایت های پیاده سازی شده توسط فراتک داینامیک می باشد این نیاز ایشان به بهترین شکل ممکن پوشش داده شده است.

در طراحی سایت گروه برنامه ریزی سام از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شخصی گروه برنامه ریزی سام بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.