شرکت داده پردازی فراتک افتخار طراحی سایت در مشهد برای کلوپ هوادارن مسابقه ها را دارد.

Mosabegheha Online Competitions Web Design

http://mosabegheha.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وب سایت کلوپ هوادارن مسابقه ها یکی از نمونه کارهای شخصی شرکت فراتک است که در سال 1392 در مشهد انجام پذیرفته است. در طراحی وب سایت مسابقه ها سعی گردیده است نیازهای مدیران این سایت کاملاً دریافت گردد و به طور کامل این درخواست ها پیاده سازی شود و در عین زیبایی، کاربران به راحتی بتوانند به کلیه بخش های سایت دسترسی پیدا نمایند.

در مورد کلوپ هوادارن مسابقه ها

در سایت کلوپ هوادارن مسابقه ها بخشی با نام مسابقات اینترنتی یک پروژه دو ساله بوده است که در ابتدا با ایجاد وبلاگی با نام مسابقه ها سعی بر جمع آوری اطلاعات و خواسته های کاربران کرده و با مستند سازی و تحلیل اطلاعات از تیرماه 1392 سعی بر طراحی سایتی مرجع، با نام مسابقه ها نمودیم و این سایت در دیماه 1392 به صورت جامع در اختیار عموم کاربران قرار گرفت.

با ایجاد بخش هایی درباره مسابقات پیامکی و تقسیم بندی موضوعات و نوع فعالیت ها شروع به کار نمودیم و برای قدردانی از کاربران و ارج نهادن به فعالیت هایشان در وب سایت مسابقه ها، بخشی با نام کارنامه اعتبارات ایجاد نمودیم و تمامی فعالیت های مفید کاربران را مورد تقدیر قرار داده و اعتباری برای فعالیتهاشان در نظر گرفتیم.

در مدت 5 ماه فعالیت سایت مسابقه ها (تا اردیبهشت ماه 1393) توانستیم گروه بسیار موفقی از دوستداران مسابقات را دور هم جمع کرده و در این امر علاقه مندان مسابقات ثابت کردند که در بستر اینترنت می توانند فعالیت های خوبی داشته باشند (بخش دعوت از دوستان).

همچنین سعی شده با اضافه نمودن بخش هایی جدید به سایت از  خشک بودن مطالب و موضوعات کاسته و انگیزه ای برای ورود به سایت در اعضا ایجاد نماییم. در این مدت طبق برنامه ریزی های که برای سایت کلوپ هوادارن مسابقه ها داشته ایم پیش رفته و تعداد اعضا و بازدید کاربران از سایت مورد تایید و همچنین مطابق چشم انداز سایت بوده است.

امروزه عصر تکنولوژی می باشد و میتوان قرن 21 را قرن ارتباطات نامید و بسیاری از ارتباطات از طریق بستر اینترنت صورت می پذیرد. هر روز بر فعالیت ها و امکانات اینترنتی اضافه می شود و گاه دیده شده که ساعت ها فعالیت های خود را در بستر اینترنت انجام می دهیم. سایت مسابقه ها محیطی برای گذران اوقات فراقت، بالا بردن سطح آگاهی و ایجاد نشاط و هیجان کاربران خود فراهم ساخته است.

این مسابقات آغازی برای شروع فعالیت های گسترده ای در این عرصه می باشد. مسابقاتی که اکنون بر روی سایت کلوپ هوادارن مسابقه ها قرار می گیرد، بخش کوچکی از مسابقات ما می باشد و در آینده ای نزدیک تغییراتی خواهیم داشت تا از تکراری بودن روال مسابقات جلوگیری کنیم. تمامی تغییرات را به صورت اطلاعیه در سایت و ارسال پیامک به تمامی کاربران اطلاع رسانی خواهیم نمود.

درباره طراحی وب سایت کلوپ هوادارن مسابقه ها

طراحی سایت کلوپ هوادارن مسابقه ها از جمله وب سایت هایی است که در سال 1392 انجام گردیده است که در زمان پیاده سازی آن بنا به درخواست مدیران این سایت اینترنتی مسابقه ای امکاناتی برای این وب سایت براساس تکنولوژی روز خود پیاده سازی گردیده است.

داینامیک بودن وب سایت و امکان مدیریت کلیه بخش های آن توسط مدیر وب سایت یکی از مهمترین نیازهای مدیران این مجموعه بوده است که با توجه به اینکه کلیه وب سایت های پیاده سازی شده توسط فراتک داینامیک می باشد این نیاز ایشان به بهترین شکل ممکن پوشش داده شده است.

در طراحی سایت کلوپ هوادارن مسابقه ها از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت مسابقه ها بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است