طراحی وب سایت حجت الاسلام محمد مهدی ماندگاری (زندگی به رنگ خدا)

شرکت داده پردازی فراتک افتخار طراحی سایت در مشهد برای حجت الاسلام محمد مهدی ماندگاری را دارد.

Be Range Khoda Web Design

http://www.berangekhoda.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وب سایت زندگی به رنگ خدا که متعلق به حجت الاسلام محمد مهدی ماندگاری میباشد، یکی از نمونه کارهای شخصی شرکت فراتک است که در سال 1392 در مشهد انجام پذیرفته است. در طراحی وب سایت زندگی به رنگ خدا سعی گردیده است نیازهای حجت الاسلام محمد مهدی ماندگاری از وب سایتشان به طور کامل پیاده سازی شده و در عین زیبایی، کاربران به راحتی بتوانند به کلیه بخش های سایت دسترسی پیدا نمایند.

در مورد حجت الاسلام محمد مهدی ماندگاری

در سایه توفیقات الهی، وب سایت اینترنتی زندگی به رنگ خدا زیر نظر حجت الاسلام محمد مهدی ماندگاری افتخار دارد، جهت خدمت به عموم مردم، خدماتی از قبیل پرسش و پاسخ، اطلاع ‌رسانی، جلسات، ایجاد گالری مشترک با مخاطب، راه اندازی سیستم دعوت و ... را ارائه نماید.

انشالله با استعانت از ذات لایزال احدیت و همکاری شما مخاطبان گرامی بتوانیم خدماتی شایسته تقدیم نماییم.

درباره طراحی وب سایت حجت الاسلام محمد مهدی ماندگاری

طراحی سایت زندگی به رنگ خدا از جمله وب سایت هایی است که در سال 1392 انجام گردیده است که در زمان پیاده سازی آن بنا به درخواست حجت الاسلام محمد مهدی ماندگاری امکاناتی برای این وب سایت براساس تکنولوژی روز خود پیاده سازی گردیده است.

داینامیک بودن وب سایت و امکان مدیریت کلیه بخش های آن توسط مالک وب سایت یکی از مهمترین نیازهای حجت الاسلام محمد مهدی ماندگاری بوده است که با توجه به اینکه کلیه وب سایت های پیاده سازی شده توسط فراتک داینامیک می باشد این نیاز ایشان به بهترین نحو ممکن پوشش داده شده است.

در طراحی سایت زندگی به رنگ خدا از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شخصی زندگی به رنگ خدا بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.