موسسه حقوقی زهره اسماعیلیان

وب سایت موسسه حقوقی زهره اسماعیلیان توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی شده است

Zohreh Esmailian Law Institute Web Design

http://www.zeslawyer.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

موسسه حقوقی و وکالت زهره اسماعیلیان در سال 1385 و با شماره 1853 به ثبت رسیده است. این موسسه در جهت رفع مشکلات حقوقی مراجعین عزیز خود می کوشد بهترین نتیجه را حاصل نماید.

وب سایت مجموعه حقوقی زهره اسماعیلیان در سال 1398 توسط شرکت داده پردازی فراتک با در نظر گرفتن تمامی نیازها و درخواست های این موسسه طراحی و پیاده سازی گردیده است. 

در مورد موسسه حقوقی زهره اسماعیلیان

موسسه حقوقی و وکالت زهره اسماعیلیان در سال 1385 و با شماره 1853 به ثبت رسیده است و بر خود می بالیم که در طول قریب به 14 سال فعالیت حقوقی خود هیچ گونه شکایت و نارضایتی نسبت به عملکرد این موسسه در مراجع قضایی ثبت نگردیده و همین امر موجب گردیده که موکلین و مراجعین محترم با اطمینان و اعتماد به این موسسه با معرفی افراد متقاضی خدمات حقوقی افتخار حضور موکلین بیشتری را نصیب ما نموده، که این امر در کنار مهارت، تجربه و سوابق کافی در امر وکالت موجبات اطمینان خاطر موکلین محترم را فراهم نموده است. 

در مورد طراحی وب سایت موسسه حقوقی زهره اسماعیلیان

طراحی سایت موسسه حقوقی زهره اسماعیلیان یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت موسسه زهره اسماعیلیان سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت بسیار قدرتمند بوده و کاملا بر اساس نیازها و درخواست های موسسه فوق طراحی و پیاده سازی گردد. 

در طراحی سایت موسسه وکالت زهره اسماعیلیان از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شخصی زهره اسماعیلیان به کار گرفته شده است می توان به jQuery, HTML, CSS3, JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.