وب سایت مجله ورزش های الکترونیک ESMAG توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی شده است

Electronic Sports Magzine Web Design

https://esmag.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

مجله ورزش های الکترونیک ESMAG ارائه دهنده اخبار روز در حوزه ورزش های الکترونیک در ایران می باشد و در حال حاضر رقیبی در کشور ندارد. 

طراحی سایت ESMAG توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1398 انجام پذیرفته است و یکی از بهترین نمونه کارهای شخصی و خبری داده پردازی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت مجله ESMAG سعی گردیده است تمامی خواسته های مدیریت این مجموعه در عین زیبایی به طور کامل طراحی و پیاده سازی شود.

در مورد ESMAG

مجله ورزش های الکترونیک یا (ESMAG) تنها مجله تخصصی در زمینه ورزش های الکترونیک در ایران می باشد که تمام تمرکز خود را در این زمینه گذاشته و سعی دارد تا مکانی از هر جهت بی نقص را برای کاربران این حوزه فراهم آورد.
اخبار بازی ها، برگزاری تورنومنت، نقد و بررسی تخصصی بازی ها و مصاحبه با افراد مشهور در این زمینه از برنامه های مهم این مجموعه می باشد.

در مورد طراحی سایت ESMAG

طراحی سایت ESMAG یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت مجله خبری ESMAG سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها کاملا هماهنگ و روان بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت خبری شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت مجله ورزش های الکترونیک ESMAG از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شخصی مجله ESMAG به کار گرفته شده است می توان به jQuery, HTML, CSS3, JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.