طراحی سایت انرژی هاب مرکز تخصصی اخبار حوزه انرژی های تجدیدپذیر

شرکت داده پردازی فراتک افتخار طراحی سایت در مشهد برای گروه انرژی هاب را دارد.

Energy Hub Web Design

http://www.energyhub.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وب سایت گروه انرژی هاب یکی از نمونه کارهای شخصی شرکت فراتک است که در سال 1393 در مشهد انجام پذیرفته است. در طراحی وب سایت انرژی هاب سعی گردیده است نیازهای گروه انرژی هاب به طور کامل پیاده سازی شده و در عین زیبایی، کاربران به راحتی بتوانند به کلیه بخش های سایت دسترسی پیدا نمایند.

در مورد گروه انرژی هاب

وب سایت آنلاین انرژی هاب به کمک جمعی از دانش آموختگان رشته ‌های برق، مکانیک و انرژی ‌های تجدید پذیر و با هدف اطلاع ‌رسانی و فراهم آوردن منابع اطلاعاتی برای عموم مردم، علاقمندان و متخصصان در این زمینه و موارد مرتبط مانند محیط زیست و بر پایه مفهوم انرژی ایجاد شده و تلاش میکند تا حد الامکان انعکاس دهنده تازه ‌ها و پیشرفت‌ های این عرصه در ایران و جهان باشد.

 وب‌ سایت اینترنتی انرژی ‌هاب برای نیل به این مقصود نیاز به همراهی فعال مخاطبان خود دارد و بدین منظور مشتاق دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما برای ارائه هرچه بهتر و کارآمدتر مطالب و خدمات خود میباشد.

درباره طراحی وب سایت گروه انرژی هاب

طراحی سایت گروه انرژی هاب از جمله وب سایت هایی است که در سال 1393 انجام گردیده است که در زمان پیاده سازی آن بنا به درخواست مشتری امکاناتی برای این وب سایت براساس تکنولوژی روز خود پیاده سازی گردیده است.

داینامیک بودن وب سایت و امکان مدیریت کلیه بخش های آن توسط مالک مدیر سایت یکی از نیازهای گروه انرژی هاب بوده است که با توجه به اینکه تمامی وب سایت های پیاده سازی شده توسط فراتک داینامیک می باشد این نیاز به بهترین شکل ممکن برای گروه انرژی هاب پوشش داده شده است.

در طراحی سایت گروه انرژی هاب از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شخصی انرژی هاب بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.