طراحی وب سایت دانلود و فروش فایل و نقشه نقش برتر پارس

وب سایت دانلود و فروش نقشه نقش برتر پارس یکی از نمونه فروشگاه های دانلود فایل طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Web Design of NBPars Online Store

https://www.nbpars.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت دانلود فایل انجام شده توسط فراتک وب سایت دانلود و فروش فایل و نقشه نقش برتر پارس می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1390 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت دانلود و فروش فایل و نقشه نقش برتر پارس هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروش و دانلود فایل و نقشه ساختمان در اینترنت می باشد.

در مورد وب سایت دانلود و فروش فایل و نقشه نقش برتر پارس

آیا قبول دارید هنوز که هنوز هر روزه چرخ های میلیونها و میلیاردها بار اختراع می شوند؟

آیا قبول دارید اگر علم هر فرد به فرد دیگر انتقال نمیافت ما هنوز در غارها بودیم؟

کار ما شاید برخی از این اختراعات بیهوده و زمان کش شما را کم کند و کمک کند به جای تایپ و ترسیم مطالب هر روزه هزینه، زمان، نیرو و جوانی خود رو صرف کارهای جدید و خلاقانه کنیم نه مطالب تکراری که قبلا دهها نفر انجام داده اند. اگر اینکار نشود پس چگونه میتوان زمان را در عصر ارتباطات حفظ نمود؟

حضور و رضایتمندی مشتریان ما یکی از دلایل تایید وب سایت دانلود و فروش فایل و نقشه نقش برتر پارس است، از این رو تیم پشتیبانی نقش برتر به تمامی درخواست های شما پاسخ میدهد و مشکلات شما را در سریعترین زمان ممکن برطرف می سازد.

وب سایت دانلود و فروش فایل و نقشه نقش برتر پارس با 9 سال سابقه آنلاین بدون وقفه، طرف قرارداد مستقیم و بی واسطه با بانکهای پارسیان و ملت است و همچنین دارای مجوز نماد اعتماد از مرکز توسعه تجارت الکترونیک و وزارت صنعت، معدن تجارت می باشد.

تمامی كالاها و خدمات فروشگاه دانلود و فروش فایل و نقشه نقش برتر پارس، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه میباشد و فعالیت ‌های این سایت دانلود و فروش فایل تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

درباره طراحی وب سایت دانلود و فروش فایل و نقشه نقش برتر پارس

این وب سایت که یکی از سایت های فعال فروش فایل و نقشه ساختمان در حوزه اینترنت در کشور است توانسته است با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در طول چند سال فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروش و دانلود فایل برای خود بدست آورد. هدف از طراحی وب سایت دانلود فایل و نقشه نقش برتر پارس کمک به ارتقاء دانش برای افراد در مقاطع مختلف و در اقصی نقاط کشور می باشد.

در طراحی سایت فروش فایل، نقش برتر پارس از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین دانلود فایل نقش برتر پارس بکار گرفته شده است می توان بهJquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.