وب سایت دانلود فایل داک ایران یکی از نمونه فروشگاه های دانلود فایل طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Doc Iran Web Design

http://www.dociran.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت دانلود فایل انجام شده توسط فراتک وب سایت فروش فایل DOC Iran می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1390 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت دانلود فایل داک ایران هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروش و دانلود فایل در اینترنت می باشد.

در مورد وب سایت دانلود فایل داک ایران

یکی از اهداف اصلی وب سایت دانلود فایل داک ایران، تلاش برای ارتقاء دانش در کشور با کمک اینترنت می باشد، به نحوی که محققانی که در کشور به انجام تحقیقات در زمینه های مختلف مشغول هستند بتوانند بدون محدودیت به دانش دست پیدا نمایند.

تمامی كالاها و خدمات فروشگاه دانلود فایل داک ایران، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه میباشد و فعالیت ‌های این سایت دانلود و فروش فایل تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

درباره طراحی وب سایت فروشگاهی و دانلود فایل داک ایران

این وب سایت که یکی از سایت های فعال فروش فایل در حوزه اینترنت در کشور است توانسته است با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در طول چند سال فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروش و دانلود فایل برای خود بدست آورد. هدف از طراحی وب سایت داک ایران کمک به ارتقاء دانش برای افراد در مقاطع مختلف و در اقصی نقاط کشور میباشد.

در طراحی فروشگاه اینترنتی داک ایران از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین داک ایران بکار گرفته شده است میتوان به Jquery,HTML,CSS,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.