شرکت داده پردازی فراتک افتخار طراحی سایت در مشهدبرای سایت صفری تی وی را دارد.

Safari tv website design

http://www.safaritv.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وب سایت شخصی صفری تی وی یکی از نمونه کارهای شخصی شرکت فراتک است که در سال 1395 در مشهد انجام پذیرفته است. در طراحی سایت صفری تی وی سعی گردیده است نیازمدیر این سایت کاملا دریافت گردد و به طور کامل این درخواست ها پیاده سازی شود و در عین زیبایی، کاربران به راحتی بتوانند به کلیه بخش های سایت دسترسی پیدا نمایند.

درمورد سایت صفری تی وی

در فروردین 1351 در مشهد متولد شدم چون پدرم روحانی بود در سال اول راهنمایی، تحصیل را رها کرده و بواسطه پدرم وارد حوزه علمیه شدم در سال 65 حوزه را رها کرده و عازم جبهه شدم  و با پایان جنگ تحمیلی حوزه علمیه را رها کردم و وارد بازار شدم، چندین شغل مختلف را تجربه کردم و در زمان خدمت سربازی در پادگان ها برنامه های طنز، تقلید صدا، تردستی و ... اجرا می کردم جشن ترخیصی سربازان را عمدتا من برگزار می کردم صدای اکثر فرماندهان را به خوبی تقلید می کردم.

درباره طراحی وب سایت صفری تی وی

طراحی سایت صفری تی وی از جمله وب سایت هایی است که درسال 1395 انجام گردیده است که در زمان پیاده سازی آن به درخواست مدیر این سایت امکاناتی برای وب سایت براساس تکنولوژی روز خود پیاده سازی گردیده است .

داینامیک بودن وب سایت و امکان مدیریت کلیه بخش های آن توسط مدیر وب سایت یکی از مهمترین نیازهای مدیران این مجموعه بوده است که با توجه به اینکه کلیه وب سایت های پیاده سازی شده توسط فراتک داینامیک می باشد این نیاز ایشان به بهترین شکل ممکن پوشش داده شده است.

در طراحی سایت شخصی صفری تی وی از آخرین تکنیک های طراحی سایت Responsive نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا Responsive بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.