طراحی وب سایت دکتر مهدی امام دوست زالو درمانی

شرکت داده پردازی فراتک افتخار طراحی سایت در مشهد برای دکتر مهدی امام دوست را دارد.

Dr Mehdi Imamdoost Web Design

http://www.leechtraders.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وب سایت دکتر مهدی امام دوست ( رایمند جهان یار دارو ) یکی از نمونه کارهای شخصی شرکت فراتک است که در سال 1395 در مشهد انجام پذیرفته است. در طراحی وب سایت رایمند سعی گردیده است نیازهای مدیران این سایت کاملاً دریافت گردد و به طور کامل این درخواست ها پیاده سازی شود و در عین زیبایی، کاربران به راحتی بتوانند به کلیه بخش های سایت دسترسی پیدا نمایند.

در مورد رایمند جهان یار دارو

شرکت رایمند جهان یار دارو در سال ۱۳93 توسط دکتر مهدی امام دوست تاسیس گردیده است. این شرکت با هدف صادرات محصولات ایرانی به اقصی نقاط جهان و آشنایی دیگر ملل با برخی از محصولات با کیفیت ایرانی قدم در عرصه تجارت گذارده است.

رایمند جهان یار دارو در زمینه معرفی طب سنتی ایرانی، مکمل های دارویی، گیاهان دارویی، خشکبار و صنایع دستی فعال بوده هم اکنون قراردادهایی با برخی از کشورهای جنوب شرق آسیا منعقد گردیده تا در سایه پروردگار مهربان خدمتی به میهن عزیز انجام شده باشد.

درباره طراحی وب سایت رایمند جهان یار دارو

طراحی سایت رایمند جهان یار دارو از جمله وب سایت هایی است که در سال 1395 انجام گردیده است که در زمان پیاده سازی آن بنا به درخواست مدیران این سایت امکاناتی برای این وب سایت براساس تکنولوژی روز خود پیاده سازی گردیده است.

داینامیک بودن وب سایت و امکان مدیریت کلیه بخش های آن توسط مدیر وب سایت یکی از مهمترین نیازهای مدیران این مجموعه بوده است که با توجه به اینکه کلیه وب سایت های پیاده سازی شده توسط فراتک داینامیک می باشد این نیاز ایشان به بهترین شکل ممکن پوشش داده شده است.

در طراحی سایت رایمند جهان یار دارو از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت رایمند بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,Boostrap,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.