شرکت داده پردازی فراتک افتخار طراحی سایت شخصی در مشهد برای آقای رضا غیاثی را دارد.

Web Design of Reza Ghiasi

http://www.rezaghiasi.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وب سایت آقای غیاثی یکی از نمونه کارهای شخصی شرکت فراتک است که در سال 1393 در مشهد انجام پذیرفته است. در طراحی سایت شخصی آقای غیاثی سعی گردیده است نیازهای آقای رضا غیاثی به طور کامل پیاده سازی شده و در عین زیبایی، کاربران به راحتی بتوانند به کلیه بخش های سایت دسترسی پیدا نمایند.

درباره آقای رضا غیاثی

هر روز آغازی است برای بودن... روزی که متولد می شویم و هر روزی که از خواب بر می خیزیم.

در بیست و پنجم مهر 1361 در مشهد به دنیا آمدم. دوران کودکی پر نشاط و سراسر هیجان داشتم. از همان ابتدای ورود به مدرسه شرکت در فعالیتهای جمعی به ویژه مسابقات برایم چالشی دوست داشتنی بود. مسابقات علمی، ورزشی، فرهنگی و پرورشی از جمله فعالیتهای دوران تحصیل من بود. در سال 1379 دیپلم کامپیوتر را از دبیرستان امام حسین(ع) دریافت و بی درنگ وارد دانشکده فنی مشهد (شهید منتظری) شدم. مدرک کاردانی نرم افزار حاصل تلاش دو ساله من در این دانشکده بود. پس از چندین سال کار و تلاش مداوم، در سال 1390 مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی از دانشگاه پیام نور مشهد را دریافت نمودم.

استقلال فکری و شخصیتی، مهمترین اصل در باورهای من است که از همان دوران نوجوانی باعث می شد تا همیشه دنبال راهی برای تحقق این هدف باشم. از حدود 15 سالگی شروع به کار نیمه وقت و پاره وقت کردم. پس از پایان دوران دانشکده یافتن یک شغل همیشگی اهمیت بیشتری برایم داشت. پس از چندین شغل موقت در پانزدهم آذر ماه 1385 فروشگاه اینترنتی مدیا سنتر طراحی و ایجاد نمودم که در زمینه توزیع ابزارهای چاپ و تبلیغات فعالیت می کند.

مطالعات در مورد مدیریت تغییر، مدیریت ذهن و مدیریت توسعه و همچنین شرکت در همایشها و سمینارها ملی و بین المللی در جهت افزایش دانش و کسب تجربه های بیشتر از دیگر فعالیت های اینجانب می باشد. حضور در همایش ها و سمینارها به عنوان سخنران فرصتی است در جهت تحقق هدف تلاش برای بهتر بودن و زندگی بهتر.

شش مدرک بین المللی مدیریت حاصل این فعالیتها است:

1- گواهینامه مدیریت مشتری مداری و رضایت مشتری

2- گواهینامه بین المللی نوآوری و خلاقیت در مدیریت

3- گواهینامه بین المللی مدیریت راهبردی کسب و کار

4- گواهینامه کسب و کار اینترنتی در شهر هوشمند

5- گواهینامه عضویت در انجمن مدیریت راهبردی کسب و کار ایران

6- گواهینامه توسعه مدیریت از مدرسه کسب و کار ماهان

درباره طراحی وب سایت شخصی آقای رضا غیاثی

طراحی سایت شخصی آقای رضا غیاثی از جمله وب سایت هایی است که در سال 1393 انجام گردیده است که در زمان پیاده سازی آن بنا به درخواست آقای رضا غیاثی امکاناتی برای این وب سایت براساس تکنولوژی روز خود پیاده سازی گردیده است.

داینامیک بودن وب سایت و امکان مدیریت کلیه بخش های آن توسط مالک وب سایت یکی از مهمترین نیازهای آقای رضا غیاثی بوده است که با توجه به اینکه کلیه وب سایت های پیاده سازی شده توسط فراتک داینامیک می باشد این نیاز ایشان به بهترین شکل ممکن پوشش داده شده است.

در پیاده سازی سایت آقای رضا غیاثی از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شخصی  آقای غیاثی بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.