وب سایت رادیو تجربه توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی شده است.

Radio Tajrobeh Web Design

http://www.oxexradio.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

رادیو تجربه در پی افزایش آگاهی جمعی نسبت به مسائل مختلف در اجتماع و فرهنگ می باشد که ایده ای نو و متفاوت در حوزه صنعت تولید محتوای صوتی و پادکست می باشد.

طراحی سایت رادیو تجربه توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1397 انجام پذیرفته است و یکی از بهترین نمونه کارهای داده پردازی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت رادیو تجربه سعی گردیده است تمامی خواسته های مجموعه رادیو تجربه  در عین زیبایی به طور کامل طراحی و پیاده سازی شود.

در مورد رادیو تجربه

وب سایت رادیو تجربه با هدف ارائه نظرات و تجربیات افراد در حوزه های مختلفی نظیر فرهنگ، مهاجرت، موسیقی و ... در قالب پادکست راه اندازی شده است. این وب سایت مجموعه از پادکست های مختلف با صدای اشخاص مورد مصاحبه است. برخی از پادکست ها به صورت مصاحبه دو نفره ایجاد شده و برخی دیگر راوی مشخصی دارد که در رابطه با موضوع صحبت می کند.

رادیو تجربه در پی افزایش آگاهی جمعی نسبت به مسائل مختلف در اجتماع و فرهنگ می باشد که ایده ای نو و متفاوت در حوزه صنعت تولید محتوای صوتی و پادکست می باشد.

در مورد طراحی وب سایت رادیو تجربه

طراحی سایت رادیو تجربه یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت رادیو تجربه سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت رادیو تجربه از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت رادیو تجربه به کار گرفته شده است می توان به jQuery, HTML, CSS3, JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.