طراحی سایت شخصی دکتر یگانه تیموری متخصص گوش، حلق و بینی

شرکت داده پردازی فراتک افتخار طراحی سایت در مشهد برای دکتر یگانه تیموری را دارد.

Web Design of Dr.Yeganeh Teimouri

http://www.dr-yeganeteimouri.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وب سایت دکتر یگانه تیموری یکی از نمونه کارهای شخصی شرکت فراتک است که در سال 1392 در مشهد انجام پذیرفته است. در طراحی وب سایت شخصی ایشان سعی گردیده است نیازهای دکتر یگانه تیموری از وب سایتشان به طور کامل طراحی و پیاده سازی شده و در عین زیبایی، کاربران به راحتی بتوانند به کلیه بخش های سایت دسترسی پیدا نمایند.

آشنایی با دکتر یگانه تیموری

دکتر یگانه تیموری متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن و پلاستیک بینی می باشد. دکتر تیموری پس از اتمام تحصیلات دوران متوسطه با رتبه تک رقمی وارد دانشکده پزشکی شد.  

ایشان در دوران تحصیل جزء دانشجویان استعداد درخشان بودند و پس از اتمام تحصیلات با معدل الف در مقطع پزشکی عمومی  فارغ التحصیل گردیدند و بلافاصله با کسب موفقیت در آزمون رزیدنتی وارد رشته گوش، حلق و بینی شده و با رتبه چهارم کشوری در بورد تخصصی دوران تحصیل را به اتمام رساندند.

ایشان مقالاتی نیز در زمینه کاری خود منتشر کرده اند و در تمام دوران تحصیل و پس از آن در دوره های تکمیلی زیبایی بسیاری شرکت کرده اند.

درباره طراحی وب سایت شخصی دکتر یگانه تیموری

طراحی سایت شخصی دکتر یگانه تیموری از جمله وب سایت هایی است که در سال 1392 انجام گردیده است که در زمان پیاده سازی آن بنا به درخواست سرکار خانم دکتر تیموری امکاناتی برای این وب سایت براساس تکنولوژی روز خود پیاده سازی گردیده است.

داینامیک بودن وب سایت و امکان مدیریت کلیه بخش های آن توسط مالک وب سایت یکی از مهمترین نیازهای دکتر تیموری بوده است که با توجه به اینکه کلیه وب سایت های پیاده سازی شده توسط فراتک داینامیک می باشد این نیاز ایشان به بهترین شکل ممکن پوشش داده شده است.

در طراحی سایت پزشکی دکتر یگانه تیموری از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شخصی دکتر تیموری بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.