وب سایت دکتر خراشادی زاده در مشهد توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Web Design of khorashadizadeh Doctor

https://www.khorashadizadeh.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی سایت شخصی دکتر خراشادی زاده در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1398 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شخصی به شمار می آید. در طراحی وب سایت دکتر خراشادی زاده سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این مجموعه در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.
 

درباره دکتر خراشادی زاده

از سال 1379 وارد بازار IT  شدم، ابتدا كارمند بودم و مثل خيلي از افرادي كه روياي راه اندازي و ساخت يك شركت عالي براي خودشان دارند، روياپردازي مي كردم، يك واقعيت را مي خواهم به شما بگویم، در ابتدا ترس داشتم و فكرهاي زيادي در ذهنم مي آمد كه نمي تواني انجام بدهي، اما يك اتفاق خوب باعث شد مجبور شوم محل كارم را تغيير بدهم. (اميدوارم اين اتفاقات خوب را خودمان عمدا در زندگيمان ايجاد كنيم.) چندين پيشنهاد براي همكاري داشتم ولي تصميم گرفتم كسب و كاري براي خودم راه اندازي كنم.

در مورد طراحی وب سایت دکتر خراشادی زاده

طراحی سایت شخصی دکتر خراشادی زاده یکی دیگر از نمونه کارهای داده پردازی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت شخصی دکترخراشادی زاده سعی شده از آخرین تکنیک های روزبرنامه نویسی در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ گرافیکی و افکت های متنوع یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه شرکت طراحی سایت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت مجموعه دکتر خراشادی زاده از آخرین تکنیک های طراحی سایت Responsive نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا Responsive بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت دکترخراشادی زاده از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت دکترخراشادی زاده بکار گرفته شده است میتوان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

تگ‌های‌مرتبط: سفارش سایت