طراحی وبسایت گروه فنی و مهندسی جوش و برش مقدم

وبسایت گروه فنی و مهندسی جوش و برش مقدم توسط شرکت فراتک در مشهد مقدس طراحی و پیاده سازی گردیده است.

Web Design of Moghadam Welding

https://www.moghadamwelding.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

گروه فنی و مهندسی جوش و برش مقدم در سال 1391 تاسیس گردید و فعالیت خود را در زمینه فروش و تعمیرات دستگاه های جوش و برش اینورتری آغاز نمود.

طراحی سایت گروه فنی و مهندسی جوش و برش مقدم در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1397 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شخصی شرکت فراتک به شمار می آید. در طراحی وب سایت گروه جوش و برش مقدم سعی گردیده است خواسته های مدیر این مجموعه در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی گردد.

در مورد گروه فنی و مهندسی جوش و برش مقدم

گروه فنی و مهندسی جوش و برش مقدم در سال 1391 تاسیس گردید و فعالیت خود را در زمینه فروش و تعمیرات دستگاه های جوش و برش اینورتری آغاز نمود. با توجه به سابقه تعمیرات مدیر این مجموعه از سال 1388 و اخذ نمایندگی خدمات پس از فروش محصولات ویم مالزی در سال 1391، اسپاد در سال 1394 و ایران ترنس در سال 1396 اقدام به خدمات هرچه بهتر به جوشکاران عزیز نمود. نقطه عطف فعالیت این مجموعه از ابتدای سال 1396 رقم خورد و زمینه جدیدی در امر آموزش تعمیرات دستگاه جوش اینورتری ایجاد گردید.

اطلاعاتی در مورد طراحی وبسایت گروه فنی و مهندسی جوش و برش مقدم

طراحی وبسایت گروه فنی و مهندسی جوش و برش مقدم یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت جوشکاری مجموعه مقدم سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها بسیار زیبا طراحی شده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شخصی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی وبسایت گروه فنی و مهندسی جوش و برش مقدم از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شخصی جوش و برش مقدم به کار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.