طراحی وب سایت مجموعه جواهر آل رضا توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی گردیده است.

Web Desgin of AleReza Jewellery

http://www.alerezajewellery.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

مجموعه آل رضا با قدمت بیش از 100 سال در زمینه طراحی، ساخت و ارایه طلا و جواهر و همچنین ظروف و آینه شمعدان نقره همواره پیشرو بوده و به عنوان یکی از پایه های اساسی بازار طلا و جواهر مشهد بشمار می رود، طراحی وب سایت مجموعه آل رضا توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1398 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شخصی شرکت فراتک به شمار می آید. در طراحی وب سایت مجموعه آل رضا  سعی گردیده است خواسته های مدیر این مجموعه در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی گردد.

درباره مجموعه جواهری آل رضا

مجموعه آل رضا با قدمت بیش از 100 سال در زمینه طراحی، ساخت و ارایه طلا و جواهر و همچنین ظروف و آینه شمعدان نقره همواره پیشرو بوده و به عنوان یکی از پایه های اساسی بازار طلا و جواهر مشهد در همه زمان ها سعی بر این داشته با ارایه طراحی ها و سازه های خاص با برندهای جهانی همگام شده تا بتواند نامی ماندگار در ذهن خاص پسندان به یادگار بگذارد و در این مسیر از ارایه هیچ خدمتی فروگذار نبوده است.

مديران اين مجموعه در طول این سال ها تمرکز زیادی روی اصل مشتری مداری و رضایت مخاطبین خود داشته است. از همین رو رضایت مشتری و طراحی های برازنده و سازه های با كيفيت را لذت بخش ترين لحظات کار می دانند.

در این راستا ما را همین بس که دوستان و عزیزانی نسل در نسل با ما همراه بوده و رضایت مندی خود را از گوشه و کنار جهان به ما اعلام می کنند.

در مورد طراحی وب سایت مجموعه جواهری آل رضا

طراحی سایت مجموعه جواهری آل رضا یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت جواهرات مجموعه جواهری آل رضا سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها بسیار زیبا طراحی شده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شخصی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت مجموعه جواهری آل رضا از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شخصی مجموعه جواهری آل رضا به کار گرفته شده است می توان به jQuery ,HTML ,CSS3 ,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

تگ‌های‌مرتبط: سفارش سایت، طراحی سایت شخصی