شرکت داده پردازی فراتک افتخار طراحی سایت در مشهد برای گروه اطمینان تجارت را دارد.

Etminan Tejarat Web Design

http://www.etminantejarat.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وب سایت آگهی گروه اطمینان تجارت یکی از نمونه کارهای شخصی شرکت فراتک است که در سال 1395 در مشهد انجام پذیرفته است. در طراحی وب سایت آگهی اطمینان تجارت سعی گردیده است نیازهای مدیران  گروه اطمینان تجارت به طور کامل پیاده سازی شده و در عین زیبایی، کاربران به راحتی بتوانند به کلیه بخش های سایت دسترسی پیدا نمایند.

در مورد گروه اطمینان تجارت

وب سایت آگهی اطمینان تجارت در سال 95 جهت ثبت و درج آگهی و نیازمندی افتتاح شده است و دفتر مرکزی این سایت در مشهد می باشد. هدف از طراحی سایت آگهی اطمینان تجارت صرفاً درج آگهی و نیازمندی می باشد.

درباره طراحی وب سایت آگهی اطمینان تجارت

طراحی سایت آگهی اطمینان تجارت از جمله وب سایت هایی است که در سال 1395 انجام گردیده است که در زمان پیاده سازی آن بنا به درخواست مشتری امکاناتی برای این وب سایت آگهی براساس تکنولوژی روز خود پیاده سازی گردیده است.

داینامیک بودن وب سایت و امکان مدیریت کلیه بخش های آن توسط مدیر وب سایت یکی از مهمترین نیازهای مدیران سایت درج آگهی اطمینان تجارت بوده است که با توجه به اینکه کلیه وب سایت های پیاده سازی شده توسط فراتک داینامیک می باشد این نیاز به بهترین شکل ممکن برای گروه اطمینان تجارت پوشش داده شده است.

در طراحی وب سایت آگهی گروه اطمینان تجارت از تکنولوژی طراحی سایت رسپانسیو نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت واکنشگرا بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت آگهی گروه اطمینان تجارت از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت آگهی گروه اطمینان تجارت بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.