وبسایت شخصی الفبای قهوه توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد طراحی شده است.

Web Design of Coffee Alphabet

https://www.coffeealphabet.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

وبسایت شخصی الفبای قهوه، فروشگاه کتاب های آشنایی با قهوه و تاریخچه پیدایش آن را به کاربران خود ارائه می کند. طراحی وبسایت الفبای قهوه توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد و در سال 1398 صورت پذیرفته است و هنگام پیاده سازی این وبسایت تلاش شده تا تمامی نیازهای مدیریت مجموعه الفبای قهوه در بهترین حالت به محله اجرا درآیند. 

آشنایی با الفبای قهوه

نوشیدن قهوه حس سرخوشی و آرامش برای فرد به دنبال دارد. الفبای قهوه حاصل تجربیات ناب یک عاشق قهوه است. آقای اسماعیل کیانی طی این سال ها در پی علاقه خود، قهوه و راه های ساخت بهترین طعم های آن بوده و تجربیاتشان را در قالب کتاب هایی کاربردی و دوست داشتنی برای علاقمندان به این حوزه گردآوری نموده اند. الفبای قهوه به شما کمک می کند تاریخچه ای از قهوه های جهان و بهترین روش های دم آوری قهوه را بیاموزید و به قولی فوت کوزه گری را بیاموزید.

در مورد طراحی وب سایت الفبای قهوه

طراحی سایت شخصی الفبای قهوه یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت فروش قهوه سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت فروشگاهی، شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت الفبای قهوه از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت الفبای قهوه به کار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.