طراحی سایت سازمانی موسسه فرهنگی مذهبی یک هفتاد و سوم

موسسه فرهنگی یک هفتاد و سوم یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد می باشد که توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد صورت پذیرفته است.

Web Design of One Seventy Third Cultural Institution

http://www.yek73.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی سایت سازمانی موسسه فرهنگی مذهبی یک هفتاد و سوم در سال 1392 توسط داده پردازی فراتک در مشهد انجام پذیرفته است که این سایت یکی از نمونه های طراحی وب سایت سازمانی فراتک در مشهد به شمار می رود. در طراحی وب سایت یک هفتاد و سوم سعی گردیده است ظاهری زیبا و متناسب با سلیقه مسئولین و مدیران ارشد موسسه فرهنگی یک هفتاد و سوم لحاظ گردد.

اطلاعاتی درباره سایت موسسه فرهنگی یک هفتاد و سوم

موسسه فرهنگی مذهبی یک هفتاد و سوم در سال 1390 به صورت زیر مجموعه ‌ای از هیئت متوسلین به حضرت علی (ع) و با تلاش‌ تعدادی از جوانان فعال مذهبی با رویکرد تعمیق و تحکیم باورهای دینی و پیوند آن با عموم مردم جامعه و بالاخص جوانان تشکیل گردید.

پس از گذشت اندک زمانی از شروع جلسات، با طلوع شور و عشق خداوند در وجود جوانان مشتاق و حق ‌طلب، تعدادی از اعضای جلسه با در نظر گرفتن نیاز جامعه ‌ی امروز، تصمیم به راه اندازی دفتری به عنوان پایگاه مرکزی فعالیت‌ های گروه گرفتند، تا بتوانند با انگیزه خدمت به دین خدا و اشاعه‌ ى فرهنگ خدا جویی و خدا خواهی و الگو گرفتن از کلام و رفتار معصومین گامی مؤثر در زمینه‌ ی ظهور حضرت ولیعصر (عج) بردارد.

این گروه اکنون پس از گذشت چهارسال از آغاز فعالیت خود همراه با تجربه‌ برگزاری صدها ساعت جلسه سخنرانی، چندین سلسله همایش موضوعی، برگزاری کلاس های آموزشی و ... که در کارنامه‌‌ی خویش ثبت دارد به لطف ایزد منان، اکنون با پتانسیلی از اندیشه و دانش و تجربه مصمم‌ تر از قبل در این راه طی طریق می کند.

طراحی وب سایت آنلاین یک هفتاد و سوم با هدف اطلاع رسانی به مخاطبین علاقمند به تولیدات فرهنگی در حوزه‌ مهدویت انجام شده و توسط کار گروه پشتیبانی سایت، بروز رسانی می شود. بخش های سایت شامل آخرین اطلاعیه ‌ها از فعالیت ‌های فرهنگی گروه، آخرین اخبار، مقالات، صوت، فیلم و... می باشد که هر بخش زیر نظر متخصصین همان حوزه فعال می باشد.

جامعه هدف مخاطبین این سایت عموم مردم به خصوص جوانان مستعد پذیرش کلام حق می باشد و در این راستا سعی نموده ‌ایم با تولید و جمع ‌آوری خوراک فرهنگی مناسب جوانان را جذب نماییم.

درباره طراحی وب موسسه فرهنگی یک هفتاد و سوم

طراحی وب سایت سازمانی موسسه فرهنگی مذهبی یک هفتاد و سوم که نمونه ای از طراحی سایت مشهد از شرکت داده پردازی فراتک به شمار می رود، با ظاهری زیبا و کاربردی صورت پذیرفته است که در طراحی سایت فرهنگی و مذهبی یک هفتاد و سوم سعی گردیده است از آخرین و جدیدترین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان طراحی بهره برده شود.

این وب سایت آنلاین با امکانات فنی خاص و درخواست شده از سوی مسئولین موسسه یک هفتاد و سوم طراحی و پیاده سازی گردیده است. در طراحی سایت کانون فرهنگی یک هفتاد و سوم سعی گردیده است تا به بهترین شکل، کاربر بتواند با سایت ارتباط برقرار کند و از اطلاعات موجود در سایت استفاده نماید.

در طراحی وب سایت موسسه فرهنگی مذهبی یک هفتاد و سوم از تکنولوژی روز طراحی سایت واکنش گرا یا Responsive نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه و تبلت بصورت رسپانسیو بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی این سایت از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت سازمانی موسسه فرهنگی مذهبی یک هفتاد و سوم بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.