موقوفه عباسقلی خان شاملو یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد می باشد که توسط شرکت داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است.

Abasgholi Khan Shamloo Seminary School Web Design

http://www.mashamloo.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی سایت موقوفه عباسقلی خان شاملو در سال 1394 توسط داده پردازی فراتک در مشهد انجام پذیرفته است که یکی از نمونه های طراحی وب سایت سازمانی فراتک به شمار می رود. در طراحی وب سایت این مدرسه علمیه سعی گردیده است ظاهری سازمانی و در عین حال زیبا و متناسب با سلیقه ی مسئولین موقوفه عباسقلی خان شاملو لحاظ گردد.

در مورد موقوفه عباسقلی خان شاملو

این مدرسه در ابتدای خیابان نواب صفوی در مشهد و حاشیه زیر گذر قرار دارد و از جمله مدارس قدیمی دایر است که توسط عباسقلی خان بیگلربیگی در سال 1077 هجری قمری احداث شده است .سر در این مدرسه در سال های اخیر در جریان توسعه حریم حرم مطهر رضوی و تعریض خیابان نواب صفوی، به عنوان یکی از آثار تاریخی، مذهبی بدون تخریب شکل ظاهری به عقب کشیده شد و اکنون در حاشیه ضلع جنوبی خیابان واقع شده است.

ساختمان مدرسه از نوع چهار ایوانی و از آثار معماری عهد صفویه می باشد و بخش های مختلف آن با مقرنس و کاشی کاری و گچبری های بسیار زیبا تزیین یافته است. مدرسه عباسقلی خان از جمله آثار معماری مشهد و تحت نظارت سازمان میراث فرهنگی خراسان رضوی است. این مدرسه در حال حاضر یکی از مراکز حوزه علمیه مشهد به شمار می آید و به سبب نزدیک بودن به حرم مطهر امام رضا (ع) از اهمیت ویژه برخوردار است.

درباره طراحی وب سایت موقوفه عباسقلی خان شاملو

طراحی وب سایت موقوفه عباسقلی خان شاملو با ظاهری سازمانی و در عین حال زیبا صورت پذیرفته است که در طراحی این سایت سعی گردیده است از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمان طراحی بهره برده شود.

این وب سایت سازمانی علاوه بر دارا بودن امکانات فنی بسیار و همچنین امکانات فنی اختصاصی درخواست شده از سوی مسئولین موقوفه، از تکنولوژی طراحی سایت رسپانسیو و طراحی وب سایت واکنش گرا نیز بهره می برد که همین امر سبب گردیده است تا کاربرانی که سیستم ها و رزولوشن های متفاوت به این وب سایت مراجعه می کنند از لحاظ نحوه نمایش وب سایت مشکلی نداشته باشند.

در طراحی سایت موقوفه عباسقلی خان شاملو از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت سازمانی موقوفه عباسقلی خان شاملو بکار گرفته شده است میتوان به Bootstrap,jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.