جزئیات ویژه

سایت سازمانی موسسه پیوند علم و صنعت امیر کبیر یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد می باشد که توسط شرکت داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است.

Institute Link of Science and Technology Amir Kabir Web Design

http://lsta.fadp.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی سایت موسسه پیوند علم و صنعت امیر کبیر در سال 1394 توسط داده پردازی فراتک در مشهد انجام پذیرفته است که این سایت یکی از نمونه های طراحی وب سایت سازمانی فراتک در مشهد به شمار می رود. در طراحی این وب سایت سعی گردیده است ظاهری زیبا و متناسب با سلیقه ی مسئولین و مدیران ارشد موسسه پیوند علم و صنعت امیر کبیر لحاظ گردد.

در مورد سایت سازمانی موسسه پیوند علم و صنعت امیرکبیر

موسسه پیوند علم و صنعت امیر کبیر به عنوان یک مجموعه که هدف آن تسهیل گری در امر تجاری سازی محصولات نوین می باشد. فرایندهای از قبیل ارزیابی سطح فناوری، ثبت اختراع، رصد بازار، بازاریابی، مشاوره تولید، تدوین طرح تجاری و... را شامل میشوند که حلقه های به ‌هم پیوسته زنجیره تجاری ‌سازی هستند. این خدمات با ایجاد زمینه لازم برای بلوغ و تکامل فناوری (امکان موفقیت در بازار) باعث کاهش زمان ورود فناوری به عرصه کسب و کار و افزایش احتمال موفقیت در بازار میشود.

هدف اصلی این بخش، آشنا سازی صنایع کشور با کاربردهای فناوری جدید و تسهیل فرآیند انتقال فناوری از مراکز تحقیقاتی و شرکتهای فناوری به متقاضیان صنعتی و حمایت از توسعه فناوری در شرکتهای صنعتی با هدف تولید محصولات قابل رقابت در سطح داخلی و خارجی میباشد.

خدمات موسسه در این زمینه:

  •    جذب سرمایه، تجاری سازی ایده ها و اختراعات و تبدیل آنان به محصول به منظور ایجاد مشاغل پایدار در راستای هم افزایی علم و ثروت و اتصال چرخه علم و صنعت
  • بررسی نیاز صنایع و بنگاه های اقتصادی به دانش های جدید و انعکاس نیازها به مخترعین جهت تولید دانش
  • انجام مطالعات علمی و بررسی نیازهای جامعه صنعت به منظور ارتقا کیفی و افزایش سطح فنی صنایع کاربردی با استفاده از توان مخترعین
  • معرفی دستاوردهای علمی و برقراری ارتباط بین صاحبان صنایع و مخترعین و انتقال دانش

درباره طراحی وب موسسه پیوند علم و صنعت امیرکبیر

طراحی وب سایت موسسه پیوند علم و صنعت امیر کبیر که نمونه ای از طراحی سایت در مشهد از شرکت داده پردازی فراتک به شمار میرود، با ظاهری زیبا و کاربر پسند صورت پذیرفته است که در طراحی سایت این مجموعه سعی گردیده است از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز برنامه نویسی در زمان طراحی بهره برده شود.

در طراحی وب سایت موسسه پیوند علم و صنعت امیر کبیر از امکانات فنی خاص و ویژه ای استفاده شده است که با توجه به درخواست های مسئولین این مجموعه طراحی و پیاده سازی گردیده است. در طراحی سایت این مجموعه سازمانی سعی گردیده است تا به بهترین شکل، کاربر بتواند با سایت ارتباط برقرار کند و از اطلاعات موجود در سایت استفاده نماید و این اطلاعات به بهترین شکل برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت موسسه پیوند علم و صنعت امیر کبیر از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت سازمانی موسسه پیوند علم و صنعت امیر کبیر بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.