سایت سازمانی فدراسیون مشاوران کشورهای اسلامی یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد می باشد که توسط شرکت داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است.

Federation of Consultants of Islamic Countries Web Design

http://www.fcic-r8.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی سایت فدراسیون مشاوران کشورهای اسلامی در سال 1390 توسط داده پردازی فراتک در مشهد انجام پذیرفته است که این سایت یکی از نمونه های طراحی وب سایت سازمانی فراتک در مشهد به شمار می رود. در طراحی وب سایت فدراسیون مشاوران کشورهای اسلامی سعی گردیده است ظاهری زیبا و متناسب با سلیقه ی مسئولین این فدارسیون خیریه لحاظ گردد.

در مورد فدراسیون مشاوران کشورهای اسلامی

اهداف فدراسیون مشاوران کشورهای اسلامی به شرح زیر میباشد.

•  کمک به توسعه سرویس های مشاوره در کشورهای اسلامی و تشویق روشهای گوناگون در حرفه برای رسیدن به درجه بالایی از مهارت و رقابت.

• تقویت ارتباط بین مشاوره و روشهای اجرا برای بهبود ارتباط آنها و تبادل تجربیات بین آنها.

• تهیه اطلاعات و داده های لازم در مورد مشاوران و پروژه های توسعه های موجود در جهان اسلام و منابع مالی این پروژه ها.

• تنظیم قوانینی برای حفظ اخلاق حرفه ای و استانداردهای حرفه ای

• هماهنگی با سازمان های محلی، منطقه ای و بین المللی برای برگزاری کارگاه ها و سمینارهای که مربوط به مسائل مشترک در کشورهای اسلامی است.

• برانگیختن همکاری و رابطه بین اعضا

• برعهده گرفتن، تشویق و تسهیل مطالعه بر روی علایق مشترک

• اطلاع رسانی به اعضا در اقدام برای ارائه مشاوره و یا امکان مشارکت در پروژه های گوناگون و برنامه های تأمین شده توسط موسسات توسعه مالی و به خصوص بانک توسعه اسلامی

•  بالا بردن استانداردهای حرفه ای و ایجاد اطمینان برای بازرسان استاندارد از طریق اعضای فدراسیون

درباره طراحی وب سایت فدراسیون مشاوران کشورهای اسلامی

طراحی وب سایت فدراسیون مشاوران کشورهای اسلامی که نمونه ای از طراحی سایت در مشهد از شرکت داده پردازی فراتک به شمار میرود، با ظاهری زیبا و کاربر پسند صورت پذیرفته است که در طراحی سایت این فدراسیون اسلامی سعی گردیده است از آخرین و جدیدترین تکنولوژی های روز در زمان طراحی بهره برده شود.

در طراحی وب سایت فدراسیون مشاوران کشورهای اسلامی، امکانات فنی خاص و ویژه ای طبق درخواست مسئولین این فدراسیون اسلامی طراحی و پیاده سازی گردیده است. در طراحی سایت فدراسیون مشاوران کشورهای اسلامی سعی گردیده است تا به بهترین شکل، کاربر بتواند با سایت ارتباط برقرار کند و از اطلاعات و اخبار موجود در سایت استفاده نماید.

در طراحی سایت فدراسیون مشاوران کشورهای اسلامی از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت سازمانی فدراسیون کشورهای اسلامی بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.