وب سایت سازمانی شهرداری بجستان یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد می باشد که توسط شرکت داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است.

Web Design Of Municipality of Bajestan

http://www.bajestan.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وب سایت سازمانی شهرداری بجستان در سال 1395 توسط داده پردازی فراتک در مشهد انجام پذیرفته است که این سایت یکی از نمونه های طراحی وب سایت سازمانی فراتک در مشهد به شمار می رود. در طراحی وب سایت شهرداری بجستان سعی گردیده است ظاهری زیبا و متناسب با سلیقه ی مسئولین شهرداری بجستان لحاظ گردد.

در مورد وب سایت سازمانی شهرداری بجستان

در هر نقطه ای که از نظر موقعیت و اهمیت تشکیل شهرداری ضرورت داشته باشد و جمعیت آن به پنج هزار نفر بالغ نشود، وزارت‌ کشور می تواند در آن محل دستور تشکیل انجمن و شهرداری را بدهد. از این رو شهرداری بجستان در سال 1316 هجری شمسی تأسیس گردید. مستند به مکاتبات موجود در سال 1316 با تأسیس شهرداری بجستان موافقت و در همین سال دستور تشکیل انجمن شهر ابلاغ شده است.

شهرداری بجستان از ابتدای فروردین 1317 به صورت رسمی آغاز بکار نمود. آقای سید محمد پارسا که از روحانیون و معتمدین شهر بجستان و بخشدار وقت بجستان بود، بعنوان اولین شهردار شهرستان بجستان انتخاب و برای آقایان اکبر و محمد سلیمانی بعنوان رفتگر و چراغچی حکم صادر شد.

از سال 1391 تا به امروز جناب آقای مرتضی رئیسی بعنوان شهردار شهرستان بجستان، در این شهر خدمت می نمایند.

درباره طراحی وب سایت سازمانی شهرداری بجستان

طراحی وب سایت سازمانی شهرداری بجستان که نمونه ای از طراحی سایت های سازمانی شرکت داده پردازی فراتک به شمار می رود، با ظاهری زیبا و کاربر پسند صورت پذیرفته است که در طراحی سایت این سازمان دولتی سعی گردیده است از آخرین و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمان طراحی بهره برده شود.

وب سایت شهرداری بجستان با امکانات فنی ویژه و درخواست شده از سوی مسئولین این شهرداری طراحی و پیاده سازی گردیده است. در طراحی وب سایت شهرداری بجستان سعی گردیده است تا به بهترین شکل، کاربر بتواند با سایت ارتباط برقرار کند و از اطلاعات موجود و اخبار سایت استفاده نماید.

در طراحی سایت شهرداری بجستان از آخرین تکنیک های طراحی سایت رسپانسیو نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک ویژه، موجب گردیده تا کاربران سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، سایت را بصورت واکنشگرا یا Responsive مشاهده نمایند و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت شهرداری بجستان از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت سازمانی شهرداری بجستان بکار گرفته شده است می توان به Bootstrap, jQuery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

تگ‌های‌مرتبط: سفارش سایت