طراحی سایت سازمانی شرکت صنایع و دامپروری و لبنی رضوی در مشهد 🐄

سایت شرکت صنایع و دامپروری و لبنی رضوی توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد مقدس پیاده سازی شده است

Web Design of Razavi organization in Mashhad

https://www.daqr.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی سایت سازمانی شرکت صنایع و دامپروری و لبنی رضوی در سال 1402 توسط شرکت داده پردازی فراتک در شهر مشهد مقدس انجام پذیرفته است که این سایت یکی از نمونه های طراحی وب سایت سازمانی فراتک در مشهد به شمار می رود. در  پیاده سازی وب سایت شرکت صنایع و دامپروری و لبنی رضوی سعی گردیده است ظاهری سازمانی و در عین حال زیبا و متناسب با سلیقه ی مسئولین سازمان رضوی مشهد لحاظ گردد.

اطلاعاتی درباره سازمان صنایع و دامپروری و لبنی رضوی

شرکت صنایع دامپروری و لبنی رضوی با اتکاء به نیروهای کارآمد، متخصص و با تجربه و همچنین با استفاده از تکنولوژی‌های به‌روز صنعت دامپروری و صنعت لبنی، یکی از شرکت‌های پربازده تحت پوشش بنیاد بهره‌وری موقوفات آستان قدس رضوی به عنوان قطب اقتصادی فعالیت‌های آستان مقدس حضرت رضا علیه آلاف التحیة والثناء می‌باشد. وسعت اراضی در اختیار این شرکت حدود 3500 هکتار است که در شهرستان‌های مشهد، سرخس، تربت و اسفراین مورد بهره‌برداری قرار گرفته است. این شرکت افتخار دارد با در اختیار داشتن 18 مجموعه تحت پوشش از جمله مجتمع‌های دامپروری دام سنگین به ظرفیت  13000 رأس با تولید روزانه حدود 185 تن شیر ممتاز صنعتی، مجتمع‌های دامپروری دام سبک به ظرفیت 2500 رأس دام مولد، همچنین دارا بودن کارخانه‌های خوراک دام با تکنولوژی میکرونایزرفلیکر، کارخانــه تولیـد فرآورده‌هــــای لبنی با تولیـــــد سالانه حدود 70 هزار تن محصولات لبنی،  با مالکیـت سـردخانه‌هـای رضـوی و  مرکـز پخـش مویـرگی محصـولات، توانستــــه اسـت جـایگاه بزرگتریـن مجمـوعـه  صنعتی زنجیره تولید صنعت دامپروری و لبنی در شرق کشور را به خود اختصاص دهد. این شرکت با همکاری مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی؛ چندین پروژه تخصصی دانش بنیان از جمله ایجاد شاخص ژنتیکی RGI کاملاً بومی و منطبق با شرایط اقلیمی و اقتصادی کشور و همچنین تولید کیت تشخیصی بیماری استاف اورئوس را به سرانجام رسانده و از مراجع ذیصلاح از جمله سازمان دامپزشکی کشور و مرکز اصلاح نژاد و بهبود تولیدات دامی کشور، تأییدیه‌های لازم را اخذ نماید. ما با استقرار نظام‌های مدیریت کیفیت از جمله ایزو 9001، ایزو 22000 و HACCP و همچنین اخذ جوایز تعالی و پیشرفت (EFQM) تمامی تمرکز خود را به صورت سیستماتیک و نظام مند؛ معطوف به تولید کالای با ارزش ایرانی، با کیفیت ممتاز و قیمت مناسب نموده‌ایم و روز به روز در مسیر پیشرفت به توسعه فعالیت‌ها خواهیم پرداخت و امیدواریم این تلاش صادقانه مدیرعامل، هیئت مدیره، معاونین، مدیران، کارگران و کلیه همکاران مورد رضایت حق تعالی و ولی نعمت مان حضرت رضا علیه السلام قرار گیرد.

درباره پیاده سازی سایت سازمانی صنایع دامپروری و لبنی رضوی

پیاده سازی سایت سازمانی صنایع دامپروری و لبنی رضوی مشهد یکی دیگر از نمونه کارهای شرکت فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت سازمانی صنایع دامپروری و لبنی رضوی مشهد سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای پیاده سازی سایت اختصاصی و ویژه شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.
در طراحی سایت محصولات غذایی صنایع دامپروری رضوی از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت صنایع دامپروری و لبنی رضوی بکار گرفته شده است می توان به Bootstrap ،Asp.net ،jQuery ،HTML ،CSS3 و JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.