سایت سازمانی شرکت تعاونی کشاورزی کشاورزان مشهد یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد می باشد که توسط شرکت داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است.

Web Design fo Agricultural Cooperative Company of Mashhad

http://www.t-keshavarzan-mashhad.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی سایت شرکت تعاونی کشاورزی کشاورزان مشهد در سال 1394 توسط داده پردازی فراتک در مشهد انجام پذیرفته است که این سایت یکی از نمونه های طراحی وب سایت سازمانی فراتک در مشهد محسوب می گردد. در طراحی وب سایت این سازمان سعی گردیده است ظاهری زیبا و متناسب با سلیقه ی مسئولین شرکت تعاونی کشاورزی کشاورزان مشهد پیاده سازی گردد.

درباره سایت سازمانی شرکت تعاونی کشاورزی کشاورزان مشهد

وب سایت تعاونی کشاورزی کشاورزان مشهد جهت بهبود ارتباط کشاورزان محترم مشهد با تعاونی کشاورزی مشهد می باشد و در این سایت خدماتی جهت تسریع در روند اداری پیش بینی و پیاده سازی گردیده است که امید داریم با ارائه این خدمات، گام موثری در بهبود ارتباط کشاورزان با مجموعه کشاورزی مشهد برداشته باشیم.

کشاورزان محترم می توانند با ثبت نام در این سایت از خدمات ویژه ای که برای ثبت نام کنندگان قرار داده شده است استفاده نمایند.

درباره طراحی وب سایت سازمانی شرکت تعاونی کشاورزی کشاورزان مشهد

طراحی وب سایت شرکت تعاونی کشاورزی کشاورزان مشهد که بعنوان نمونه ای از طراحی سایت در مشهد از شرکت داده پردازی فراتک به شمار میرود، با ظاهری زیبا و کاربر پسند صورت پذیرفته است که در طراحی سایت تعاونی کشاورزی سعی گردیده است از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان طراحی بهره برده شود. وب سایت تعاونی کشاورزی با امکانات فنی اختصاصی درخواست شده از سوی مسئولین این شرکت تعاونی طراحی و پیاده سازی گردیده است.

در طراحی سایت سازمانی شرکت تعاونی کشاورزی کشاورزان مشهد از تکنولوژی طراحی سایت رسپانسیو نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت واکنشگرا یا Responsive بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت تعاونی کشاورزی کشاورزان مشهد از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت سازمانی تعاونی کشاورزی کشاورزان مشهد بکار گرفته شده است می توان به jQuery ,HTML ,CSS3 ,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.