سایت سازمانی شبکه جوانان رضوی (شجر) که متعلق به آستان قدس رضوی میباشد یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد بوده که توسط شرکت داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است.

Shajar Website Design

http://shajar.aqr.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی سایت شبکه جوانان رضوی که متعلق به آستان قدس رضوی میباشد، در سال 1392 توسط داده پردازی فراتک در مشهد انجام پذیرفته است که این سایت یکی از نمونه های طراحی وب سایت سازمانی فراتک در مشهد به شمار می رود. در طراحی وب سایت شجر سعی گردیده است ظاهری سازمانی و در عین حال زیبا و متناسب با سلیقه ی مسئولین موسسه خدمات مشاوره ای، جوانان و پژوهش های اجتماعی آستان قدس رضوی لحاظ گردد.

در مورد سایت شبکه جوانان رضوی (شجر) آستان قدس رضوی

وب سایت سازمانی شبکه جوانان رضوی که بعنوان نمونه ای از طراحی سایت در مشهد توسط شرکت داده پردازی فراتک میباشد، متعلق به موسسه خدمات مشاوره ای، جوانان و پژوهش های اجتماعی آستان قدس رضوی می باشد، خود را به اصول زیر متعهد می داند :

- پایبندی به چارچوب های شرع مقدس اسلام و تبعیت از اندیشه های امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب

- رعایت اصل امید آفرینی و پرهیز از سیاه نمایی در بازنمایی مسائل جامعه

- عمل بر اساس سیاستگذاری پویا و روزآمد مبتنی بر ارتباط رفت و برگشتی با نخبگان در فرآیندهای تولید و نظارت

- تلاش برای جذب همه جوان های ارادتمند به حضرت رضا (ع) با هر ذائقه و سلیقه و منشی

- متقن و مستند بودن مطالب عرضه شده و پرهیز از درج مطالب مشکوک و غیر متقن

- رعایت کامل اخلاق حرفه ای در فعالیت های رسانه ای، خبری و تولیدی

- حفظ حداکثر ادب و احترام در ادبیات تعاملی سایت

درباره طراحی وب سایت شبکه جوانان رضوی (شجر) استان قدس رضوی

طراحی وب سایت شبکه جوانان رضوی با ظاهری زیبا و کاربردی صورت پذیرفته است که در طراحی این سایت سعی گردیده است از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی وب در زمان طراحی بهره برده شود.

وب سایت شبکه جوانان رضوی با دارا بودن امکانات فنی ویژه و همچنین امکانات فنی اختصاصی درخواست شده از سوی مسئولین موسسه خدمات مشاوره ای، جوانان و پژوهش های اجتماعی آستان قدس رضوی طراحی و پیاده سازی گردیده است که همین امر سبب گردیده است تا کاربران با این سایت ارتباط راحت تری برقرار نمایند و از تمامی خدمات ارائه شده در این سایت به نحو احسن استفاده نمایند.

در طراحی سایت شبکه جوانان رضوی از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت سازمانی شبکه جوانان رضوی  شجر بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.