طراحی سایت ستاد بازسازی عتبات عالیات مشهد مقدس

سایت سازمانی ستاد بازسازی عتبات عالیات مشهد مقدس یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد می باشد که توسط شرکت داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است.

Headquarters for reconstruct Holy Shrines of Mashhad Web Design

http://www.atabatmsh.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی سایت ستاد بازسازی عتبات عالیات مشهد مقدس در سال 1393 توسط داده پردازی فراتک در مشهد انجام پذیرفته است که این سایت یکی از نمونه های طراحی وب سایت سازمانی فراتک در مشهد به شمار می رود. در طراحی وب سایت ستاد بازسازی سعی گردیده است ظاهری زیبا و متناسب با سلیقه ی مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات لحاظ گردد.

در مورد سایت ستاد بازسازی عتبات عالیات مشهد مقدس

ستاد بازسازی عتبات عالیات مشهد مقدس زیر نظر اداره عتبات عالیات کشور میباشد. این ستاد با راه اندازی سایت اینترنتی خود، آخرین اخبار و گزارشات مربوط به فعالیت ها را به اطلاع عموم مردم میرساند. امید است که با همکاری شما مردم در بازسازی عتبات عالیات، روند بازسازی سرعت گیرد.

درباره طراحی وب ستاد بازسازی عتبات عالیات مشهد مقدس

طراحی وب سایت ستاد بازسازی عتبات عالیات مشهد مقدس که نمونه ای از طراحی سایت در مشهد از شرکت داده پردازی فراتک به شمار میرود، با ظاهری زیبا و کاربر پسند صورت پذیرفته است که در طراحی این سایت سعی گردیده است از آخرین و جدیدترین تکنولوژی های روز برنامه نویسی وب در زمان طراحی سایت بهره برده شود.

در طراحی وب سایت ستاد بازسازی عتبات عالیات، امکانات فنی خاص و ویژه ای طبق درخواست مسئولین این سازمان طراحی و پیاده سازی گردیده است. در طراحی سایت ستاد بازسازی عتبات عالیات مشهد مقدس سعی گردیده است تا به بهترین شکل، کاربر بتواند با سایت ارتباط برقرار کند و از اطلاعات و اخبار موجود در سایت استفاده نماید.

در طراحی سایت ستاد بازسازی عتبات عالیات از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت سازمانی ستاد بازسازی عتبات عالیات بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.