قالب وب سایت دانشگاه فردوسی مشهد توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد مقدس طراحی شده است

Web Design of Ferdowsi University in Mashhad

https://www.um.ac.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

وب سایت سازمانی دانشگاه فردوسی مشهد، به معرفی دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه های زیر مجموعه آن می پردازد. طراحی سایت دانشگاه فردوسی مشهد توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد مقدس و در سال 1399 صورت پذیرفته است و هنگام پیاده سازی این وب سایت تلاش شده تا تمامی نیازهای مدیران این مجموعه در بهترین حالت به مرحله اجرا درآیند.

درباره دانشگاه فردوسی مشهد

دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان سومین دانشگاه ایران از نظر قدمت در سال ۱۳۲۸ در شهر مقدس مشهد تاسیس گردید.

دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان بزرگترین دانشگاه شرق کشور، هم اینک از وجود بیش از ۸۰۰ عضو هیأت علمی متخصص و پرتلاش برخوردار است. در حال حاضر تعداد بیش از ۲۵۰۰۰ دانشجو در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری مشغول به تحصیل می باشند که از این تعداد بیش از ۲۰۰۰ دانشجوی بین المللی را شامل می شود.

دانشگاه فردوسی مشهد در نظر دارد در افق چشم انداز ۱۰ ساله خود در سال ۱۴۰۰ یکی از دو دانشگاه برتر جامع کشور در تولید علم، نظریه ‌پردازی و توسعه فناوری، برخوردار از جایگاه معتبر در بین ۱۰ دانشگاه اول جهان اسلام و در شمار ۵۰۰ دانشگاه ممتاز جهان قرار گیرد.

در مورد طراحی وب سایت سازمانی دانشگاه فردوسی مشهد

پیاده سازی قالب سایت سازمانی دانشگاه فردوسی مشهد یکی دیگر از نمونه کارهای شرکت فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت دانشگاهی سعی شده از آخرین تکنولوژی های به روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت سازمانی، شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی وب سایت سازمانی دانشگاه فردوسی مشهد از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت سازمانی دانشگاه فردوسی مشهد به کار گرفته شده است می توان به jQuery ,HTML ,CSS ,Bootstrap, JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

دریافت تقدیر نامه از دانشگاه فردوسی مشهد

 

شرکت طراحی سایت فراتک مفتخر به دریافت تقدیر نامه از دانشگاه فردوسی مشهد بابت طراحی قالب پوسته سایت دانشگاه  می باشد.

تگ‌های مرتبط: سفارش سایت، نمونه سایت دانشگاهی